Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29

mneniq za ram PQI

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #16

    mneniq za ram PQI

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    По една случайност работя във фирмата официален вносител на Toshiba за БГ,и на всичкото отгоре в сервиза.Разлика м/у тази памет и Викинга ,продаван от Мост няма!Същото е положението и при Compaq,на който също сме официален вносител.

    Тоше,разбери,че истината не се съсредоточава само в Beckop компютри.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХ!!!!!!



    Можеш да работиш къде искаш, само се понаучи малко да изписваш чуждите тебе думи правилно, преди въобще да решиш да ги изписваш

    Фирмата, където работа се казва BEKOPS Computers.... нали?!?



    Това ще да е почти както ALFA и Alpha.....



    Mollov, HardwareBG.com

    mollov@mail.bg

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #17

    mneniq za ram PQI

    Lord-е, блазе ти. Аз имам 3 модула PQI, по 64МВ. Никоя от тях не иска да работи с втора. И трите са абсолютно идентични, дори от една партида. Пробвал съм на няколко (5-7) дъна, също и с още 3-4 други памети, както 64, така и 128МВ модули. Не работи!!!



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #18

    mneniq za ram PQI

    Там е работата,че човек работи не където иска,а където го одобрят.

    Е,ако надписването на точните имена е проблем за теб...все пак всеки достатъчно интелигентен човек би разбрал за кво става въпрос.








  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #19

    mneniq za ram PQI

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Там е работата,че човек работи не където иска,а където го одобрят.

    Е,ако надписването на точните имена е проблем за теб...все пак всеки достатъчно интелигентен човек би разбрал за кво става въпрос.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Хмммм.... много остроумно.....

    Мисля, че всеки достатъчно интелигентен човек би си направил тоя съвсем малък труд да го напише както трябва, че дори и най-незнаещите да могат да го разберат...

    Ма то си е до образование.....



    Mollov, HardwareBG.com

    mollov@mail.bg

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #20

    mneniq za ram PQI

    Недей да ми говориш за образование,щото тва МЕИ още не си го завършил...а как си с успеха???Някакви допълнителни квалификации???От Бекопс не дават маи:-)

    А от Тошиба дават...и рабати на всяко тримесечие също.

    Има една библейска притча:

    Не гледай сламката в окото на ближния ,а виж гредата в своето.




  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #21

    mneniq za ram PQI

    Хех - жалък си!



    Ама айде стига съм се занимавал с глупости, че нема смисъл да ти падам до нивото....



    Mollov, HardwareBG.com

    mollov@mail.bg

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #22

    mneniq za ram PQI

    Истината боли:-)




  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #23

    mneniq za ram PQI



    Абе вие още малко и ще спечелите нагрдата по тъпоумие, да сте чували за ICQ или IRC ?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    116
    #24

    mneniq za ram PQI

    Абе вие прочетохте ли топика, бе???



    Whatever I do i do it for no good

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #25

    mneniq za ram PQI

    Здрасти ДПетров.

    Имате ли във вашата фирма памет на Toshiba за Toshiba Satellite pro 4600. И ако имате на каква цена е 128мб, 4е аз като питах на едно две места все ми предлагат разни други марки,като всеки си хвали своето.(по точно кето има)Мерси

    И не се връзвай за глупости (всеки си хвали каквото предлага)




  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #26

    mneniq za ram PQI

    Да-при тва е оригинална:все пак се внася директно от Тошиба.

    Цената и е непостоянна,ако се интересуваш все пак след празниците ще ти кажа точната цена и има ли в наличност.




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #27

    mneniq za ram PQI

    Интересува ме.Ще чакам да постнеш тука или на имеила,кадето ти е по-удобно.Имам и още един въпрос но той е повече на доброволни начала.Та въпроса е следният:Имам рековери сд към компютъра,както и за драиверите но те са с Win98. Има ли начин срещу някакво заплащане разбира се (ако имате) да ми направиш подобни копия но с Win 2000 или още по-добре с XP(не знам дали са излезли официално за него).Аз и сега съм с XP но ми се иска всичко да е като хората.За сега нямам нужда от лицензен така че не ми се купуват официално.

    Мерси.Ако става




  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #28

    mneniq za ram PQI

    :-)...Имаме Recovery CD на 2000+инструменти,от модела 8000 Д са(десктоп),но на служебния лаптоп нямаше проблеми при прединсталацията:За сега лаптопите пристигат Милениумско recovery CD...тъпо:-)....няма проблем да ти го запиша,но се чудя за кво ти е?

    Не дели диска!Иначе само 2 пъти щракваш Да и след тва можеш да пиеш кафе:-)




  17. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #29

    mneniq za ram PQI

    Идеят ми беше не заради двете наистина лесни "да",а че дори и сега това XP имам чувството,че работи по-добре с оригиналните драивери от 98 отколкото от микса от излязли драйвери за него(XP) и за 2000.Та за това ставаше на въпрос но за сега нямам проблеми ,така че благодаря ти но в тоя случай ще карам с каквото имам.

    Ще чакам за паметта.

    Чао за сега и весели празници на всички.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Linux-mneniq
    От sh4rky във форум Linux
    Отговори: 26
    Последно: 22-09-04, 10:56
  2. norton2003 mneniq
    От haa във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 10-03-03, 14:40
  3. ASUS ili EPoX - mneniq i komentari
    От Kayso във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 25
    Последно: 28-08-02, 18:28
  4. Gigabyte 7VRXP - mneniq ?
    От iakomir във форум Общ - хардуер
    Отговори: 20
    Последно: 28-06-02, 13:20
  5. Mneniq za Axle GeForce2 MX200
    От Ivooo във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 03-07-01, 18:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе