Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Delay при миШките

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #16

    Delay при миШките

    Мишката ми е точно 1 ms. За сравнение, стария ми Лоджитек дуал оптикал е поне 25 ms, разликата е огромна [:D]

    ДК, примерно в Quake3, когато играеш 5 години нон стоп, последното което би направил е да чакаш да видиш и после да стреляш [:D] Няма нищо за гледане, ти знаеш къде е враго без да го виждаш... цаката е да стрелнеш тогава когато желаеш, а не след 20-30 мс [:D] Всъщност, истинското закъснение е натрупване в зависимост от няколко фактора, колкото са по-читави компонентите от начална до крайна точка, толкова по-добре [:D]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #17

    Delay при миШките

    DK, FearMe, хубаво е човек да може да смята, но не винаги математиката е полезна, особено когато не знаеш за съществуването на редица фактори.

    Аз казвам, не за да споря или се заяждам, че 8ms закъснение на мишката се усеща. Казвам и че при равностойна игра и предимство в пинга да кажем 50 към 20, разликата в резултата може да бъде и колосална. И понеже съм имал не десетки, а стотици такива игри ви го казвам от опит. При движещ се противник и точен изстрел в задната част на хитбокса ти си казваш "да", но след 50ms на сървъра изстрела ти е отишъл на"метър" отзад и просто не чуваш хитсаунд.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #18

    Delay при миШките

    Леголас не забърквай пинг-а.. Там разликата е x 2 ... т.е. при 50 ms ping. имаш 100 ms закъснение.. И аз играя CS/Quake, не 50/20 a 10/20 пинг има значение.



    Kokosh по това което си дал мишката ти не е 1 а 0.12 ms.



    ...........Едит:

    Премерете си времето за реакция : http://www.lookuptables.com/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе