Резултати от 1 до 6 от общо 6

DVD RW PROBLEM HELP!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    4
    #1

    DVD RW PROBLEM HELP!

    Имам нова двд писачка SONy DRU 530A обаче нещо ми прави проблеми.АКо някои може да ми помогне ще съм благодарен>проблема ми е следния че като запиша ново двд и го сложа в устройството ПС то ми забива и се оправя само с рестарт.КАто записвам диска никви грешки нищо но после ваобще не го разчита направо забива.А като сложа същия диск в портативното ми Двд го разчита и си варви>Незнам какво да правя някои мои записи на двд носител ми ги чете а някои не.Ако някои може да помогне може да ми пише тук или на mufc@abv.bg

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    DVD RW PROBLEM HELP!

    Попупярен проблем. Тъй като за четене и писане се използват различни "глави" в троя случай лещата на лазера за четене е прецакана условно казано (замърсена, с дефекти, некачествена).



    Решение:

    1. Използваш качествени носители - Traxdata



    кажи после как е с тях

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #3

    DVD RW PROBLEM HELP!

    приател хич не се мъчи ами отивай и я връщай на тия мошета дето са ти я

    продали.искай да ти я сменят.между другото sony не произвежда оптики за записвачки.те работят с оптики на lite-on.също така моделите на lite-on

    са по-добри от тези на сони.изобщо сони много навреди на реномето си със cd/rw и dwd/rw устройствата си .през мен минаха за ремонт около 20

    пълен боклук

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    192
    #4

    DVD RW PROBLEM HELP!

    И аз имам проблем ,за да не отварям нова тема ще пиша тук

    Записвачката ми е Philips DVDRW824K/40 .На някой дискове не на всички има нечетими сектори .Тествам ги с DvdInfo и Nero CD-DVD Speed а и като пусна филма(ако е филм ) на това място спира.После пробвам дисковете и на други у-ва резултата е същия следователно проблема е в лошия запис и май писачката е здала багажа.Обаче има дискове които стават без грешка.Пробвал съм много видове носители Тraxdata,ePerformase,Ricoh,TDK,Philips,Sony,Verbatim без значение от марката съотношението записани скапани дискове е едно и също горе долу 50/50.Записъл съм по-малко 100 диска на нея.Няма гаранция подарък ми е от чужбина.Дайте съвет.

  6. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #5

    DVD RW PROBLEM HELP!

    dimi пробвай следното преинсталирай уиндоса и нерото,почисти оптиките с диск за почистване без да инсталираш други програми,ако проблема остане ъпдейтвай фърмуера предполагам това ще е достатъчно

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    192
    #6

    DVD RW PROBLEM HELP!

    Мерси badr ще пробвам с вина иначе ъ-вото го чистих с диск не помага,ъпдейтвал съм фърмуера отдавна няма по-нов[?]

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 14:49
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 08:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе