Резултати от 1 до 4 от общо 4

WebExcel problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    21
    #1

    WebExcel problem

    Naskoro si kupih modem Webexcel external 56k s nadejdata veche da ne mi prekusva,no dropeneto produlji.Sega ne izdurjam poveche ot chas prez denq,a vecherta ne prekusva izobshto.V firmata ot koqto go kupih mi kazvaha che tova bilo ot dostavchika kum koito sum(Orbitel),no az poznavam hora koito sa s Acorp external 56k sushto kum Orbitel i sedqt po kolkoto si iskat.Ako nqkoi znae na kakvo se dulji tova ili ot kade da si svalq tochni driveri sa modema neka mi pishe.

    Predvaritelno blagodarq.




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #2

    WebExcel problem

    Ами, аз знам от какво е това и няма нищо общо нито с модема, нито с доставчика. Това е от скапаните централи на БТК. През деня като се попретоварят и започва прекъсване на линиите. Ако искаш доказателство - опитай да говориш с някой по телефона в продължение на 1 час например, и ще видиш колко пъти ще ти прекъсне връзката.

    Това е, поздрави!




  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    WebExcel problem

    Stan е абсолютно прав - проблема е изцяло в линиите на БТК. Аз съм на същото дережде...




  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    21
    #4

    WebExcel problem

    Znam che liniite sa loshi,no ne e ot tova.Sedql sum po 6 chasa prez denq sus software modem(na edin priqtel)no s mnogo dobri driveri,a s predishniq mi modem koito sushto e software bez da mu sloja string izdurja nai-mnogo 5 minuti a kato ima kum 30-40 minuti takache ne e ot BTK.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Problem
    От Smash във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 02-05-06, 15:16
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 08:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе