Резултати от 1 до 12 от общо 12

Избор на лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #1

    Избор на лаптоп

    Дилемата е сериозна[:I] COMPAQ EVO N610C,P-4 2GHz,256 RAM,30GB HDD 1050 лв;ACER ASPIRE 1362LC,SEMPRON 2,8GHz,256 RAM,40GB HDD в гаранция;HP OMNIBOOK XE 4500,P-4 1,7GHz,256 RAM,30GB HDD в гаранция.Цените са им сходни,но на коя марка да заложа?Всички са втора употреба.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #2

    Избор на лаптоп

    Compaq Evo....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    64
    #3

    Избор на лаптоп

    Твърдо Compaq-а. От тук изброените определено е най-добрия избор (абстрахирам се от параметрите защото в случая не са съществени).

  5. BAIVES
    Guest
    #4

    Избор на лаптоп

    А я препоръчайте фирма и марка лаптоп за около 2000 лв. крайна цена.

    Гледам сащо че гаранцийте варират межди 1 и 3 години. Има ли някакви уловки в тях или проста са си така.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #5

    Избор на лаптоп

    На тея умници дето ти предложиха COMPAQ EVO N610C,P-4 2GHz Само мога да им кажа ЕВАЛА.....



    Пич , Р4 НЕ Е ЗА ЛАПТОПИ... ВЕРВАЙ МИ .... Много много много топъл ще ти бъде лаптопа . Не ги слушай тея балъчета пич вземи си CENTRINOTO защото на 1.7ГХз е бърз почти колкото Р4-3Гхз

    Аман от пишман разбирачи!!!!



    А на тоя дето параметрите не му били важни мога да кажа само че работи като комик в някой цирк вероятно... да ми вика че Р4 2GHz или Centroino 1.7GHz няма значение...

    РЕСПЕКТ!

    ХА!

  7. silverfox
    Guest
    #6

    Избор на лаптоп

    От Centrino нямам впечатления, ама моя лаптоп е с P4 3.06GHz HT и шуми като прахосмукачка. Ако Centrinoto е толкова производително не се чуди, макар че HP-то е с P4-M, не знам дали е Centrino.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #7

    Избор на лаптоп

    Centrino e ...

    Аз се чудя , вие като ви дадът някой модел и ви искат съвет не проверявате ли за какво става въпрос , или само гледате кое име повече ви харесва?

  10. silverfox
    Guest
    #8

    Избор на лаптоп

    @BobyTT

    Точно защото прочетох 2-3 ревюта и се зачудих как така никой не споменава, че е Centrino, а навсякъде си пише просто P4-M. Да им се неначуди човек. Явно всички са балъци освен теб. Хайде стига се пали. И като ни "дадЪт" някой модел си го харесваме точно по името. Нали сме си балъци.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">With a 1.7GHz mobile Pentium 4-M processor, a 40GB hard drive, and 256MB of RAM, the xe4500's specs are solid but one rung down from the top of the notebook ladder. Fed by an ATI Mobility M6 graphics accelerator with 32MB of video memory, the 1,400x1,050 resolution is a nice match for the 15-inch screen.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    64
    #9

    Избор на лаптоп

    Първо @BobyTT: Не виждам особен смисъл да си толкова остър и да говориш за балъци и т.н.

    Не е редно да ти отговарям в твоя дух, но все пак: http://hardware.gamespot.com/HP-Omni...500-3530-S-1-3

    Първо си направи труда ТИ да прочетеш малко и след това ми обяснявай за балъците. Отворко мамин, да знаеш случайно, че XE4500 го спряха от производство, преди да се появи изобщо Centrino технологията???[?] А на EVO N610C процесора си е стария МОБИЛЕН P4. С по-нисък волтаж и честота на шината.

    Така че още веднъж: kesten - ако не си си купил нищо, то вземи си COMPAQ EVO N610C

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    52
    #10

    Избор на лаптоп



    Изброените по-горе нотбуци колко са стари? И къде ги има тези цени, т.к. и аз бих си купил. 10х

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #11

    Избор на лаптоп

    ще призная че сгреших извинявам се.

    А лаптопа нищо чудно че са го спряли все пак е модел 2002ра година аз пак бих заложил на П4М а не на П4 ... просто Пентиум 4те са за ДЕСКТОП това е.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Избор на лаптоп

    Ако процесора е мибилен пентиум 4 няма въоще да е шумен лаптота. Ползвам лап топ с мобилен и със десктоп процесор п4. Ами доволен съм и от двата и въоще не е толкова шумен п4 десктоп процесора. Всичко е до марка и добра организациа на охлаждането. Иначе центриното си по добро за лаптоп но винаги еизлизало по скъпо от п4.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на лаптоп?
    От dimex във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 15-02-12, 16:31
  2. избор на лаптоп
    От geri_68 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 21-08-11, 23:00
  3. Избор на лаптоп
    От pspgamer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 02-07-11, 17:44
  4. Пак за избор на лаптоп
    От shell във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 27-12-06, 23:05
  5. Избор на лаптоп
    От TIMEX във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 30-07-03, 23:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе