Резултати от 1 до 13 от общо 13

какъв 19" LCD монитор да си взема.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    55
    #1

    какъв 19" LCD монитор да си взема.

    Не ме интересува цената особенно. Искам да ме откара поне 5 години. Не ме питайте дали е за игри или да си пиша дипломната работа - ще го ползвам за всичко през тези 5 години.



    Та ако скоро сте чели ревюта или някой приятел е взел нещо такова скоро - моля споделете и ми помогнете в избора.



    Благодаря за коментарите ви предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #2

    какъв 19" LCD монитор да си взема.

    аз имам същия проблем, четох последното ревю на томсхардуеър, от там извода:

    Samsung 913N - сравнително евтин има го в техномаркет 799 лв ама няма ДВИ и не го препоръчва сайта

    BenQ FP937s+ - техномаркет над 1000 лв, скъп препоръчват го ама кофти външен вид

    Hyundai L90D+ - препоръчват го, мултиелектроникс със заявка 10 дни 818 лв, аз смятах него да си взема ама това с поръчките нещо не ми допада, искам да си го видя за кофти пиксели и да си го взема, те обещават като ти го докарат ако има кофти пиксели да ти го сменята ама нали има някакви заплетени гаранции а си го платил вече та знам ли , може да си го вземеш на място ама става 908 лв, доста по скъпо - www. huyndai.bg, аз се чудя да ли да чакам, ще ми се да има и ДВИ ако ще давам толкова пари,а за 5 г. не знам дали ще изкара, аз карам 3-та година с LG 1510S и съм доволен ама ми се ще нещо по голямо и с 8 ms, само дето ТВ не може да се гледа много добре ама ядва се, за игри и филми нямам проблем - свиква се, но 19" си е друга работа, може да изчакаш и 19" с 1600 х 1200 резол.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #3

    какъв 19" LCD монитор да си взема.


  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    55
    #4

    какъв 19" LCD монитор да си взема.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">http://graphics.tomshardware.com/dis...215/index.html



    <div align="right">Originally posted by rudy*-*19/04/2005*:* 21:00:05</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    от февруари го четох това [] от тогава съм започнал да търся.

    това DVI толкова ли е важно ? тъкмо си харесах самсунга . Казват нямало разлика през аналго и dvi. В дългосрочен план дали тенденцията е видеокартите да минават само на dvi ?

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #5

    какъв 19" LCD монитор да си взема.

    ами то там пише за проблем с рязкост на текста и не знам, и така си е скъпо не виждам защо да няма директен цифров интерфейс

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #6

    какъв 19" LCD монитор да си взема.

    FunFun - ако си прочел внимателно ревюто на чичко Том си щял да разбереш, че не препоръчват Самсунга, защото има проблеми с контраста, виж там има една графика, на която се вижда това за, което говоря.Съгласен съм, че Самсунга изглежда по-добре ама и BENQ не е зле.Освен това и 3та тествани модела са с матрица на Самсунг.

    Аз се замислям за 937s (без+), то така или иначе тия responce time са ала бала работа.

    LG - не мога да намеря ревюта на предлаганите от МОСТ модели.Гледам и НЕК има, но за тях нищо не знам.

    Аз също съм ползвал L1510S, сега съм с BENQ FP767 v.2 и съм доволен ама искам 19"

    Ето тук има сравенение на 19" LCDта:

    http://www.behardware.com/articles/534/page1.html

    Hyundai L90D+ има най-висок резултат, а ето и как стои въпроса с мъртвите пиксели:

    http://www.behardware.com/medias/pho...IMG0009741.gif

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #7

    какъв 19" LCD монитор да си взема.

    Сещам се само за едни монитори дето се продават с 5 години гаранция- EIZO. Виждал съм на живо 2 модела 17' и мога те уверя, че нямаха никакви забележки. Признавам го въпреки, че съм връл фен на CRT. Виж http://www.techvision-bg.com/ и дано цената не те стресира много[]

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    какъв 19" LCD монитор да си взема.

    www.iiyama-bg.com



    това е монитора според мен - нищо друго !!!

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #9

    какъв 19" LCD монитор да си взема.

    ама там не виждам 19" ТН модел, а само по бавни

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #10

    какъв 19" LCD монитор да си взема.

    @Tashov - дайцените ако имаш, че аз на http://www.techvision-bg.com/ не намерих цени.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    какъв 19" LCD монитор да си взема.

    така е iitama правят професионални монитори

    но не и бързи

    за 17 -Е435BS - e 10ms

    така че си помисли , но пък в most.bg можеш да намериш BENQ 19" с 8 мс май.!!!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #12

    какъв 19" LCD монитор да си взема.

    в МОСТ не виждам ама в техномаркет е много скъп

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #13

    какъв 19" LCD монитор да си взема.

    Ето какво получих на запитването ми към Techvision:



    "Blagodaria Vi za interesa kym EIZO.

    Preporychitelni ceni za kraini klienti v EUR, dopylnitelno se nachisliava

    20% DDS:



    FlexScan L768 EUR 652

    FlexScan L778 EUR 788

    FlexScan L797 EUR 1161

    ColorEdge CG19 EUR 1331"



    Дано успееш да събереш парички. Погледни ги няма да съжаляваш...


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какъв HDD 1TB да взема?
    От Icety във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-02-11, 09:00
  2. Какъв TFT монитор да взема?
    От taralion във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-05-09, 22:15
  3. Какъв принтер да си взема?
    От XaXo_maXo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-10-04, 10:13
  4. Какъв LCD да си взема?
    От dmitry във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-08-04, 15:47
  5. Какъв монитор да си взема?
    От shavo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 24-12-03, 14:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе