Резултати от 1 до 12 от общо 12

Какъв монитор да си взема?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #1

    Какъв монитор да си взема?

    значи реших да си взема нов монитор за около 150$,но все о6те се колебая какъв да е.за сега съм се спрял на МАГ-17" CRT 786PF / FLAT / .21H / 86K / T99-излиза ми около 235лв от "ЛИДЕР".има о6те няколко варианта за тези пари,но не знам дали си заслужават-БЕЛИНЕА-17"CRT monitor,FST, 0.25mm dp , 97kHz,1600x1200 max.res. TCO'03А- или 17" Flat CRT monitor 0.25mm dp , 86kHz,1600x1200 max.res., Easy-FlatTCO'99 ,ХЕНСОЛ-720D 17? Dynaflat, 0.20 mm, 96kHz, 1280x1024@85Hz, TCO'99 ,има и някакви КСА и КТЦ но те не ми вдъхват доверие изоб6то.6те се радвам на всякакви мнения до утре,4е мисля тогава да го поръ4ам и да съм сигурен в избора си-не ми се дават толокова пари на вятъра......



    благодаря предварително за вси4ки мнения!!![:D]

  2.  
     
  3. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #2

    Какъв монитор да си взема?

    Hansol-а 720D (http://www.hansolel.co.kr/english/02...ec.asp?cidx=33) е добър модел и с добра картина. От изброените, аз бих избрал него.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #3

    Какъв монитор да си взема?

    ima i edin AOC-AOC CRT 17" 7K+ 17", Pure Flat;0.25 (0,21 mm hdp); 98kHz, TCO'03 za 144$ bez DDS no ako e po hubav ot MAG-a moje i da otdelq o6te 20$otgore za nego

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #4

    Какъв монитор да си взема?

    kato gledam v oficialniq sajt na MAG pi6e 4e sa na Proview i mnogo po4vam da se 4udq dali si zaslujava MAG ili naj-dobre e AOC-a............

  6. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #5

    Какъв монитор да си взема?

    Ти не каза, че има AOC! (Те обикновенно бързо свършват) Те са доста по добри (лично мнение). Особенно К+. Вземай него. (Преди няколко дни имаше подобна на твоята тема, където доста хора се изказаха за К+ и някои други монитори - потърси я)

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #6

    Какъв монитор да си взема?

    ami ima v sajta na "LEADER"-dnes ne rabotqt za da proverq dali go imat v nali4nost,no utre 6te proverq.i az mislq 4e AOC-e naj-dobroto re6enie-malko e po-skup,no mislq 4e si zaslujava.6te otidq da go vidq i 6te re6a.



    mersi za mnenieto[8D]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #7

    Какъв монитор да си взема?

    Shavo, адски силно ти препоръчвам АОС. От 5 години ползвам монитори на тази марка. До 2 седмици ще си взема един 9К+. По-добри са от всякакви Хансоли и Маг-ове. Досега не съм имал абсолютно никакви оплаквания от тази марка. Все пак са щатско производство и ги правят там а не в някоя китаиска провинция. Цените са им доста прилични, въпреки, че не бих казал че са от най-ниските. Официален вносител са Ресет. Решението си е твое, но ти препоръчвам АОС.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #8

    Какъв монитор да си взема?


  11. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #9

    Какъв монитор да си взема?

    ami MAKAROV kvo da ti kaja-na toq link deto si mi go dal 6tom hvalqt tolkova mnogo HANSOL i po4ti tolkova KTC!!!!!??????? zna4i maj ne im e 4ista rabotata-6te kaje 4ovek 4e vnositelite im pla6tat da im hvalqt monitorite!mislq 4e sravnenie mejdu AOC i KTC e pulen absurd-vseki moje da si napravi tozi izvod sam-razlika ot okolo 30$,no v ka4estvoto e ot zemqta do nebeto(v polza na AOC razbira se!)ina4e az o6te ne sum re6il-sega otivam v magazina i 6te re6avam na mqsto-no 6te e ili MAG-a ili AOC-a.ima i nqkvi PHILIPSI za tezi pari no ne nzma za tqh ni6to......

    kakto i da e mersi za vsi4ki mneniq az sled malko otivam da se nabutam s 250kinta puk kakvoto stane[:D][8D][:D]

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #10

    Какъв монитор да си взема?

    Хенсол или Белинея нека да ти бъде монитора ако си се спрял на тезе модели ! МАГ не е добър избор откакто ги поеха Провю !

    п.п аз ли4но бих предпо4ел Хенсола !

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #11

    Какъв монитор да си взема?

    ае незнам кой на кого плаща ама интересно защо като отида в повечето фирми и като им кажа монитор веднага ми слагат Hansol значи имам впечатления от монитора е те не са лощи аз лично не бих си взел такъв

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #12

    Какъв монитор да си взема?

    az vse pak vzeh MAG-a,po nqkolko pri4ini:

    1)namerih edin poznat sus su6tiq i kaza 4e ne e imal nikakvi problemi do sega s nego,raboti si na visoki 4estoti-ne go bolqt o4ite i glavata,ne krivi v uglite ne trepti...........vsi4ko e to4no

    2)v kluba v kojto sega pi6a sa s gorespomenatiq HANSOL i da vi kaja hi4 ne mi haresva tozi monitor-v nqkoi 4asti trepti i razmazva-za edin 4as pisane stavam raznogled,ne znam kolko mu se vodi vidimata oblast (16"po princip)no mi se struva dosta svit v uglite a do ploskiq mu kineskop-maj samo stukloto e takova,no ne i kineskopa!MAG-a izglejda mnogo po-dobre(i po-plosko[])otdelen vupros e 4e po-durven dizajn ot HANSOL maj ne sa mogli da izmislqt..................i sa se zadovolili da go napravqt po4ti tolkova zle kolkoto e na KTC ili KSA(ako tova izob6to mogat da se narekat monitori!!!)

    3)ot pove4eto firmi vdignaha cenite s po 5-10 $ otkakto pusnah purviq post(za 2dni ob6to vzeto) i HANSOL-a izliza6e s 20-tina leva po-skup,a kato se sloji i DDS!!!!a za AOC prosto ne bqh v sustoqnie da dam tolkova pari.............



    aide mersi na vsi4ki za mneniqta i veseli praznici!!!!!!!!!!!!!!1[:D][:D][:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какъв HDD 1TB да взема?
    От Icety във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-02-11, 10:00
  2. Какъв TFT монитор да взема?
    От taralion във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-05-09, 23:15
  3. какъв 19" LCD монитор да си взема.
    От FunFun във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 27-04-05, 10:44
  4. Какъв принтер да си взема?
    От XaXo_maXo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-10-04, 11:13
  5. Какъв LCD да си взема?
    От dmitry във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-08-04, 16:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе