Резултати от 1 до 3 от общо 3

проблем с вентилатор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #1

    проблем с вентилатор

    здравейте! проблема е следния:преди време си бях дал картата на един мой приятел и сега си я зех тя е гефорце фх 5200.когато я взех ми направи впечатление че вентилатора се върти трудно на рака камо ли с ток.и го отворих смазах го и заработи като нов обаче като изкарах картата от това пц беше направо като котлон загрята.въпроса ми е как мога да разбера дали и има нещо?защото картина има и сичко останало е нормално.но все пак искам да съм сигурен че не се е повредила.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #2

    Re: проблем с вентилатор

    Според мен най-доброто натоварване за една видео карта са компютърните игри.
    Няма тестове, които да дават по-добър резултат. Та съветът ми е - спукай компа от игри

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    Re: проблем с вентилатор

    Цитат Първоначално публикувано от iovkito
    здравейте! проблема е следния:преди време си бях дал картата на един мой приятел и сега си я зех тя е гефорце фх 5200.когато я взех ми направи впечатление че вентилатора се върти трудно на рака камо ли с ток.и го отворих смазах го и заработи като нов обаче като изкарах картата от това пц беше направо като котлон загрята.въпроса ми е как мога да разбера дали и има нещо?защото картина има и сичко останало е нормално.но все пак искам да съм сигурен че не се е повредила.
    На първо време промиване с ъс спирт ,сушене и смазване с високотемпературна смазка /имам на ф-ма Лубкон -Германия или може да пробваш със силиконов спрей на Ден Бравен -до 150 градуса или тефлонов до 260 градуса.
    Второ нов вентилатор

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с вентилатор за баня
    От Shmi във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 54
    Последно: 25-10-20, 14:47
  2. Проблем с вентилатор на външно тяло.
    От yavor_dz във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 6
    Последно: 29-11-12, 07:56
  3. Osaka CH-12 CN-не топли-проблем с външен вентилатор.
    От milchomarkov във форум Климатици Osaka
    Отговори: 12
    Последно: 06-12-11, 19:57
  4. Panasonic CS/CU-Е12JKE - проблем с оборотите на вътрешният вентилатор
    От Alkilatora във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 12
    Последно: 21-12-10, 14:27
  5. Проблем с вентилатор на лаптоп MSI EX 610
    От Yulian във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 17-02-09, 00:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе