Резултати от 1 до 6 от общо 6

какво да права

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #1

    какво да права

    Аз имам един проблем, та ако можете да ми дадете съвет*

    Имам филми на дискове.гледам ги тук с BSplayer-заради субтитрите.Имам Двд с дивх-но там не ми излизат субтитри на дисковете който съм ги правила на комп.Та от там реших да си купа кабел-за да направа връзка от комп. към телевизора.Обаче ми казаха че ми трябва програма -която да има изход-TV.Може ли да ми помогнете като ме упътите коя програма да сложа?Или ако можете да ми дадете линк към програма дето да ги преработа от XviD или дивХ към двд.* *
    Аз издърпах една-но не искат пък там да се сложат субтитрите и ми показва че за преработката требвало да минат 18 часа* /а съм сложила само* първото CD*

    Мерси предварително

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re: какво да права

    Изход ТВ или както го наричат TV-out не се прави софтуерно, а трябва да го имаш на видео картата, погледни отзад компа и виж там дали имаш такава букса - представлява един жълт чинч, ако го имаш всичко вече е въпрос на настройка. За картите НВИДИА, се прави двата монитора да са clone и на secondary display аз поне дава full screen movie. Ако имаш кабелбна ТВ докато гледаш филлмчета види кабелната.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: какво да права

    по въпроса ти за конвертирането от divx към dvd:

    при различните компютри е различно, но "да", конвертирането отнема ужасно мноого време, особено ако държиш на качеството... числа от рода на 18 часа са нормални за компютър на около 3 ghz, с двупасово кодиране. ако избереш еднопасово пада наполовина... не че 9 часа е приемливо де

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #4

    Re: какво да права

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    по въпроса ти за конвертирането от divx към dvd:

    при различните компютри е различно, но "да", конвертирането отнема ужасно мноого време, особено ако държиш на качеството... числа от рода на 18 часа са нормални за компютър на около 3 ghz, с двупасово кодиране. ако избереш еднопасово пада наполовина... не че 9 часа е приемливо де
    Може ли да ми дадеш линк за програмата* но да се отвара в чужбина.

    glarus -Мерси* Казаха ми че сега нямат и да отида да си купа в Петък-като взема предполагам че ше имам нужда от помощ

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #5

    Re: какво да права

    Аз ползвам за целта VirtualDub и Subtitler - Sub Station Alpha v2.x/4.x subtitling plugin for VirtualDub

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: какво да права


  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. РЕКЛАМАЦИЯ И ПРАВА
    От koceto123 във форум Телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 29-12-14, 07:12
  2. Лагер на права пералня
    От bubarak във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 6
    Последно: 28-08-13, 15:31
  3. Отговори: 0
    Последно: 22-12-11, 09:34
  4. Програма за права на усери???
    От memo_s във форум Мрежи
    Отговори: 12
    Последно: 24-06-04, 12:12
  5. NTFS права в windows xp
    От varbancho във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 15-01-04, 04:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе