Резултати от 1 до 6 от общо 6

Изгоря ми захранването на компа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #1

    Изгоря ми захранването на компа

    Здравейте,на скоро ми изгоря захранването на компа.. Моля помогнете ми в избора на хубаво и качествено захранване! Конфигурацията на компа ми е 1300 дюрон,384 рам, 40гб хард, 200гб хард,цд,видео карта еми това е...
    Колко вата ще ми трябва? Аз си мисля че поне 350-400 ще ми трябва а миналото дето ми изгоря беше 250 вата...
    Парите не са от голямо значение,надявам се да ми предложите нещо добро! Благодаря Ви!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re: Изгоря ми захранването на компа

    Според мен и 300 вата са ти достатъчни аз сум такова а процесора ми е целерон 1300 с 3 харда сд-ром, дуното има 6 PCI един няма празен и не е дали никакви принаци, че са му малко а е codegon. За да се предпазиш от горене нза захранвне трябва да разчиташ на бройка и енергото да ти подават това за което им плащаш

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #3

    Re: Изгоря ми захранването на компа

    Наскоро и аз бях изправен пред такъв избор. В тази тема сме разисквали за захранването, което ти препоръчвам - FORTRON - FSP350-60THN. Цената му е около 35$.

    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,22083.0.html





  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    30
    #4

    Re: Изгоря ми захранването на компа

    V sluchaja moje da se mine i s po-malko pari , no ako te ne sa problem predlojenieto e udachno. Oburni vnimanie i na drugi pravila - ne ostavjaj kompa pod naprejenie , kogato ne rabotish!

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #5

    Re: Изгоря ми захранването на компа

    Тъй като парите не са от голямо зна4ение както каза, аз* също гласувам за* този фортрон FORTRON - FSP350-60THN, който може да използваш в следващ ъпгрейд на системата си ...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    105
    #6

    Re: Изгоря ми захранването на компа

    Горе предложеният Фортрон е изключително добър избор. За твоята система и 300 вата са предостатъчни, но ако не са ти проблем 3-4 долара повече, взимай този. И имай предвид че е с 24 пинов куплунг. Може да ти трябва преходник (от 24 към 20 пина).

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Светна (изгоря) пиксел
    От johny01 във форум Телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 22-02-13, 01:16
  2. Ще издържи ли захранването
    От ivanxxx във форум Общ - хардуер
    Отговори: 16
    Последно: 30-06-09, 03:52
  3. HELP Изгоря ми монитора
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 03-09-07, 09:28
  4. Изгоря ми твърдия диск.
    От sailorbg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 08-04-03, 15:48
  5. Мишо Шамара ИЗГОРЯ!!!!
    От Леголас във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 28
    Последно: 22-02-03, 17:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе