Резултати от 1 до 9 от общо 9

Изгоря ми твърдия диск.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    22
    #1

    Изгоря ми твърдия диск.

    Куантум файербалл 40 ГБ 7200.

    Преди време някъде бях срещнал информация където се казваше че имало някакви пичове дето сменяли изгорялата електроника в подобни случаи и дисковете тръгвали да работят отново след такава операция. Може ли някой да ми даде повече информация за тези хора, адрес, тел. за контакт по възможност във Варна.

    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Изгоря ми твърдия диск.

    [xx(]RIP[xx(]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #3

    Изгоря ми твърдия диск.

    Ами за във Варна не мога да ти кажа, но преди това се убеди, че е от електрониката проблема. Ако имаш някой "цъфнал" чип е ясна работа....



    Не е нужно да е някой "пич", дето да ти смени електрониката..... проблема е повече в това дали ще се намери въобще такава електроника, че дори данните да си извадиш.... пък после да му мислиш да я купуваш по някакъв начин. Щото здравата електроника върви със здрава механика и не вярвам някой да ти продаде електрониката и да си стиска механиката у ръце.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    94
    #4

    Изгоря ми твърдия диск.

    sailorbg, я кажи как упуши електрониката, че ми е интересно...

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #5

    Изгоря ми твърдия диск.

    Имал съм такъв случай и са ми ги оправяли в Стемо Пловдив - те имат офис и в Варна - ако искаш виж там!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    23
    #6

    Изгоря ми твърдия диск.

    obshto vzeto ot polovin godina nasam v bg se vnasqt mnogo "hubavi" Quantom-i po tochno recikleta za poveche info se obyrnete kym nqkoi ot vnositelite im nqma da kazvam firmata shte e neloqlna konkurencia a za popravkata ami malko e kofti rabotata v varna ako si nai dobre otidi i pitai D & G moje da sa bradva ama pone shte se opitat da napravqt vsichko vyzmojno za da go vkarat v chas koeto obshto vzeto silno me symnqva

    i vse pak uspeh s HDD-to

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    90
    #7

    Изгоря ми твърдия диск.

    da

  10. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #8

    Изгоря ми твърдия диск.

    Ай да не почваме пак за ДиГ, шготооооо, всеки ги знае к`ви са .................

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    23
    #9

    Изгоря ми твърдия диск.

    po vyprosa za D&G .... no comment

    meko kazano kapaciteti v momenta se opitaha da me obejdavat che 250 watovo zahranvane na JNC 20 leva e s wgradena zashtita sreshtu tokov udar hvanah se razglobih tri obadih se i v Leader e nqma takova neshto taka che mdam na tvoeto mnenie sym

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Нормален ли е такъв звук от твърдия диск?
    От hihimor във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 24-11-09, 21:57
  2. Отговори: 6
    Последно: 15-12-07, 10:25
  3. HELP Изгоря ми монитора
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 03-09-07, 08:28
  4. тест на твърдия диск
    От nely във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-06, 20:25
  5. Отговори: 8
    Последно: 08-06-04, 00:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе