Резултати от 1 до 7 от общо 7

Батерия за лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #1

    Батерия за лаптоп

    От къде може да се купи най-евтино батерия за лаптоп Fujitsu-Siemens Amila D-8830.
    Става въпрос за Варна. Батерията мисля че неможе да бъде рециклирана защото лаптопа е в гарация и вероятно ще отпадне.
    Идеята е, че тази марка е доста популярна в БГ и вероятно някой ще знае кой продава най евтините консумативи с тази марка.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: Батерия за лаптоп

    Че като лаптопа е гаранционен и батерията е гаранционна, освен ако няма други условия .

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #3

    Re: Батерия за лаптоп

    Обикновено батерията е със значително по-кратка гаранция, примерно 6 месеца, докато лаптопа може и с две години да е.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Батерия за лаптоп

    Амиаз питай по маила за гаранцията на батерията и ми казаха, че е 6 месеца. Иначе ще отида до сервиза с лаптопа, но явно ще се купува батерия.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: Батерия за лаптоп

    Не те разбирам , не искаш рециклиране , щото е гаранционна , но ти трябва нова
    По принцип F&S ги внасят C-2000 или C Products *- там цената е жешка
    Питай Руси - a.k.a @Metal Militia *- служ. *630-710/810 или 610-730/830 вече не помня
    той е директен представител на C-2000

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    137
    #6

    Re: Батерия за лаптоп

    По-добре си вземи оригинална или никаква. В повечето случаи гаранцията отпада, ако не ползваш оригинални аксесоари, плюс тва шансовете да се набуташ с кофти батерия са големи. Да беше РАМ памет или нещо друго, нямаше да има проблеми-маркови продукти от тия категории колкото искаш, но с батериите не така.

    FSC в момента също имат стартирана програма за безплатна подмяна на опеределени акумулатори, но "Амило Д" не е сред засегнатите ноутбуци. Все пак може да провериш, току виж итговаряш на условията и имаш право на нова:

    http://www.fujitsu-siemens.com/suppo...nge/index.html

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Re: Батерия за лаптоп

    Видях я оригиналната, че не е цвете за мирисане ама нали отпада гаранцията ако сложа рециклирана. Ще ги видя пичовете от Стемо(от там е купен) какво ще ми кажат като го занеса лаптопа. Ако трябва ще взема оригинална и дано е по-качествена от сегашната. Не мен не ми върви слаптопите. Все нещо имстава и все неса в гаранция.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 14-03-12, 15:31
  2. батерия за лаптоп
    От black howk във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 19-08-07, 19:10
  3. Лаптоп Батерия
    От eror във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 16-03-07, 14:24
  4. Батерия на лаптоп
    От diviq във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-04, 02:46
  5. Батерия за лаптоп
    От Stan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 28-11-02, 17:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе