Резултати от 1 до 15 от общо 15

имаше, а сега го няма

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #1

    имаше, а сега го няма

    Нещо странно се случва..Не знам на какво се дължи .На цд записано с филм , което съм го гледала-и изведнъж-Няма го филма*
    И другото което се получава-на записано цд със музика-не мога да го префърла да се презапише на друго цд ?/Прехвърля се,но полсе не го чете,просто го няма ...
    Защо така ??*

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #2

    Re: имаше, а сега го няма

    май ти се е скапало ЦД-то :Р ... или много забравяш..., кое на кое цд е било...

    пробвай да копираш мп3-ките на диск-а (хард диск-а), ако това работи, а не може да се запишат значи не ти е читава записвачката или медията, или записваш на грешна скорост...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #3

    Re: имаше, а сега го няма

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    май ти се е скапало ЦД-то :Р ... или много забравяш..., кое на кое цд е било...

    пробвай да копираш мп3-ките на диск-а (хард диск-а), ако това работи, а не може да се запишат значи не ти е читава записвачката или медията, или записваш на грешна скорост...
    Не, не забравям щото съм му сложила заглавие
    със две записвачки съм-Ashampoo i Nero..прехвърлих песен на двърдия диск-и от там да се запише-даваго че го записва, ама...после празно и опропастено-хем не чете хем и не става друго нещо да се запише върху него/цд/тоест-отново опропастено..
    Аз като по акалия-слагам филма самостоятелно на 1 цд, и му права копие на друго /например на двд диск-който побира неколко дивХ филма/Опитах се после да го презапиша от ,,резервата,, но не иска пак-казва записва се -пускам-Няма го
    дай ми съвет ,плс

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #4

    Re: имаше, а сега го няма

    прочетох ти поста 3 пати и всеки път все по-малко разбирам ;Р

    рестартирай да се оправи и ползвай само неро, той е достатчно добър. под записвачка имах предвид "устройстовто за записване", ане програмата.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #5

    Re: имаше, а сега го няма

    pate, ти последния път като гледа филма после превъртя ли го отначало или си го остави така? Може това да ти е проблема :coolsmiley:

  7. DGP
    DGP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    137
    #6

    Re: имаше, а сега го няма

    А според мен си държи дисковете в близост до някой силен магнит

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #7

    Re: имаше, а сега го няма

    Цитат Първоначално публикувано от Edin_Lud
    pate, ти последния път като гледа филма после превъртя ли го отначало или си го остави така? Може това да ти е проблема :coolsmiley:

    "Стари рани ти отвори...."

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #8

    Re: имаше, а сега го няма

    Цитат Първоначално публикувано от Edin_Lud
    pate, ти последния път като гледа филма после превъртя ли го отначало или си го остави така? Може това да ти е проблема* :coolsmiley:
    Даже се и кача на покрива да завъртта антената -дано да се покаже, да..ама не*

    Аз сериозно говора , имам проблем.И за да не ми изчезнат и другите филми, музика -требва да знам* от какво се получава* .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    53
    #9

    Re: имаше, а сега го няма

    Гледай да си финализираш сд/двд-тата като ги записваш. Ако ги оставиш "отворени" и особено ако правиш по няколко сесии на тях, може да получиш такъв ефект. При мен се е случвало след запис да не виждам нищо на диска, но обикновено се оправя след рестарт. Ако има няколко сесии обаче ми се е случвало после да не мога да видя повече от една, докато не пусна записващата програма (примерно Неро) - в нея се виждат всички сесии, а след този момент се виждат и във win.explorer

  12. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #10

    Re: имаше, а сега го няма

    Цитат Първоначално публикувано от pate
    Даже се и кача на покрива да завъртта антената -дано да се покаже, да..ама не

    Аз сериозно говора , имам проблем.И за да не ми изчезнат и другите филми, музика -требва да знам от какво се получава .
    Няма се оправи с рестарт
    пусни нерото и натисни бутона CD INFO (едно цд нарисувано с еднo i) Така ще получиш информация за това ЦД - дали има нещо на него и дали е отворено. ако има графа примерно 100мб free space - значи е отворено
    Отиван на continue multisesion disk >next>next>
    маркирай finalize CD и запиши
    това ако не помогне другия начен е много зор да го обяснявам... вече ме заболяха ръцете ))

    Според мен проблема ти е в записващите програми.
    СЪВЕТ: махни нерото, забърши го тотално и инсталирай по нова версия (БЕЗ 7цата!!!!)

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #11

    Re: имаше, а сега го няма

    Цитат Първоначално публикувано от Edin_Lud
    pate, ти последния път като гледа филма после превъртя ли го отначало или си го остави така? Може това да ти е проблема :coolsmiley:
    Е-е-е-й,това отново ме разби!!!... Пак ли се почна,бре хора?

    @Edin_Lud
    Ако продължаваш по този начин,рискуваш да ме порази инфаркт...от смях...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #12

    Re: имаше, а сега го няма

    Мерси за съветите.
    от Ashampoo-то е било. със Нерото нямам сега тъкъв проблем .

  16. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #13

    Re: имаше, а сега го няма

    сега като каза се сетих че веднъж имах подобен проблем - там не можеш изобщо да четаи записвам от ЦДто - беше от КаШперски. Верятно и други програми не са съвместими с нерото

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #14

    Re: имаше, а сега го няма


    Аз пък откакто се помня имам Касперски, а откакто имам ЦД вритер (няколко години) не съм имал проблеми със съвместимостта им (касперски - вритер). Виж, ако имаш "буби" във файловете, това е друг въпрос, ама тогава защо ти трябва да ги записваш с вирусите!?!?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #15

    Re: имаше, а сега го няма

    то май требваше да пусна,имах компютър а сега го няма*

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Имаше ли нужда от маслен трап?
    От Stanio във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 2
    Последно: 23-08-12, 01:16
  2. в новата ми пералня имаше вода :(
    От vicranovski във форум Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-12-08, 17:33
  3. Имаше една програма,която беше за Т на CPUто
    От batfilcho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 13-10-05, 13:12
  4. Отговори: 32
    Последно: 23-09-04, 09:43
  5. Имаше една стара игра...
    От Cko във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-12-02, 01:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе