Резултати от 1 до 7 от общо 7

LCD Monitor

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    20
    #1

    LCD Monitor

    Видях, че много има писано но все пак предварително ви благодаря за разбирането и за отговорите!!!
    Спрял съм се на два модела Philips 190C6FS и Samsung 913N. Ще ви бъда много благодарен ако ми дадете препоръки и мнения за тези моели.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    31
    #2

    Re: LCD Monitor

    Цитат Първоначално публикувано от Slunchev
    Видях, че много има писано но все пак предварително ви благодаря за разбирането и за отговорите!!!
    Спрял съм се на два модела Philips 190C6FS и Samsung 913N. Ще ви бъда много благодарен ако ми дадете препоръки и мнения за тези моели.

    Пич аз също се бях спрял на тия двата преди няколко месеца и чесно казано си взех Филипса от всичко изчетено в нета и питано по фирми
    той е по-добрия за мен.
    Не ми харесва единственно че ако сменя разделителната ми маже, но то е характерно за ЛСДтата, вертикалния му ъгъл ми се струва че е нереален
    защото като се изправя или наведа контраста ми се променя, но и това не е болка за умиране

    ФИЛИПС от мен !!! :Super:


  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    103
    #3

    Re: LCD Monitor

    От мен също Филипс имам S6b ot 6 месеца нямам проблеми с него

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Re: LCD Monitor

    И двата модела са отлични, но Philips си е марка с доказано качество. Philips си е Philips.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    60
    #5

    Re: LCD Monitor

    от тези конкретни модели Самсунга е много по добър .. с по добра яркост и контраст ,както и с по добри ъгли на виждане - смехотворни при Филипса който трябва да гледаш с триъгълник спазвайки 90 градуса инак пада яркостта .. и като дизайн ме дразни филипса ,опит за разчупеност но пълна липса на функционалност .. и двата са с ТН матрици които са доста зле като цяло откъм ъгли и цветопредаване .. все пак глас за Самсунга

  7. Banned
    Тук е от
    Dec 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    107
    #6

    Re: LCD Monitor

    Аз бих ти предложил да вземеш Philips 190В6FS - цената е близка но поне няма да му мислиш за "дефектни пиксели"!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    20
    #7

    LCD Monitor

    Благодаря на всички за мнението и препоръките. Спрях се на Philips най вече защото компютърната фирма ми гарантира гаранцията при тях а не на сервиз както обикновенно става. А все пак - трябва да си имаме доверие - иначе сме за гората . Сега остава утре и да си го купя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LCD Monitor
    От illuminator във форум Общ - хардуер
    Отговори: 23
    Последно: 23-10-03, 01:04
  2. Monitor
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 08-05-03, 12:36
  3. LCD monitor
    От paraskov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 02-05-03, 09:20
  4. Monitor help
    От Destroyer333 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 11-02-03, 17:33
  5. monitor v tv
    От niki33 във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 14-12-02, 09:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе