Резултати от 1 до 5 от общо 5

Abe malko stranen problem ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    21
    #1

    Abe malko stranen problem ...

    Ta na vyprosa. Imam problem s modem. Vsyshnost ne znam dali e tochno s modem(sluchvam samo na dyvcheta) ili problem s telefonnata liniq no iskam da popitam dali moje problema mi da idva ot tova che sym si izdul shinata na 100MHz i po tozi nachin PCI na 66MHz ta modema se connectva na ne poveche ot 21600 a e 56k i sym go vijdal da se vryzva na poveche vse pak . Ta vyprosa mi e imali nqkakva veroqtnost problema da e sys shinata ... ili ako nqkoi ima nqkakva ideq razlichna ot BTK neka kaje



    King's Klub of Fast Love

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Abe malko stranen problem ...

    скоростта на връзката не зависи от fsb, a от качеството й. проблемът е в линията, особено ако е аналогова. такава е, нали?




  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    71
    #3

    Abe malko stranen problem ...

    Ако си с аналогова линия малко трудно ще качи над 21600

    Имаше една тема в която има изказвания за уплътнители поставяни от БТК и точно те прецакват работата




  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Abe malko stranen problem ...

    Скоростта не зависи само от качесвото на линията ами и от качеството на модема.Не е вярно че повече от 21600 на аналогова линия трудно ще се качи.Аз винаги съм се конектвал на 31200 или 33600.




  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    21
    #5

    Abe malko stranen problem ...

    Abe ne sym mnogo syglasen che na analogova liniq ne e vyzmojno da se izkara poveche ot 21600 zashtoto sym bil s edin Cardinal 55600 Ext. i s nego sym si se connectval vinagi na 55600 i sam si dyrpal sys 6-6.5K. A ideqta mi za FSB-to beshe zashtoto imah problem s edna Sound karta koqto na povehce ot 75MHz FSB nqmashe i namerenie da zaraboti i zatova si mislq , zashtoto modema e PCI pyk nali kato kachish FSB-to vdigash i AGP-to i rama i PCI



    King's Klub of Fast Love

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Stranen problem s encoding v XP & IE6 SP1 v web!
    От s01o във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 14-04-04, 20:35
  2. Stranen Problem s FLOPPY sled overclock
    От XtremE във форум Овърклок
    Отговори: 4
    Последно: 30-07-03, 03:14
  3. Stranen problem
    От devil във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 09-01-03, 11:56
  4. WinXP - stranen problem s ECP
    От wise_guybg във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 31-07-02, 23:35
  5. Stranen Problem s spirane na interneta po Wairless
    От Ivan във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 10-02-02, 00:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе