Резултати от 1 до 5 от общо 5

Stranen Problem s FLOPPY sled overclock

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    7
    #1

    Stranen Problem s FLOPPY sled overclock

    Zdraveite ,sled prilichen OVERCLOCK systemata mi zapochna da SEEKva flopito mi prez 5 minuti niakoi ima li predstava zashto moje i da ne e ot overclocka no vse pak se chudia.Ne che e seriozen problem no me drazni zashtoto sistemata se HALTVA za okolo sekunda i sled tova produljava.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #2

    Stranen Problem s FLOPPY sled overclock

    Mi na men mi se e slu4valo tva.Edin syvet kolkoto i nepriqten da e toj.Mislq 4e e ot dynoto ili

    po-to4no ot bios-a.Slu4va se.Flash-ni si bios-a naj ubavo.Oglefaj i kondenzatorite okolo kabela

    na zachranvaneto v/hu dynoto.Ako sa se naduli smeni gi.Stavat razni anomalii s celiq komputyrkato se naduqt sled overclocking 6toto si smenqt parametrite.V kraen slu4aj 6te kupuva6 nowo dyno.Sorry za nepriqtnata novina?!?

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    7
    #3

    Stranen Problem s FLOPPY sled overclock

    Zdrasti ami ogledah kondenzatorite normalni sa si BIOSa si e posledna versia proverih ne sum go FLASHVAL prosto si kupih dunoto s poslednata VERSIA .Niakakvi drugi predlojenia ? Imam sumnenia che problema moje da idva i ot niakoia instalirana programa imam 2 WINDOWSa i na 2ta mi SEEKva flopito kato na 98micata po chestichko .Vaprosa e che imam suvpadenie samo na 2 - 3 programi ,imam predvid che sa instalirani i na 2ta WINDOWSa .Mislia sa FLEX TYPE 2000 ,Power Strip 3.40 build 386 i drugi mai niama .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #4

    Stranen Problem s FLOPPY sled overclock

    E mi moje da se e precakal Bios-a pri klokvaneto taka 4e vzemi go resetni a v kraen slu4aj go flash-ni.Vzemi pusni predi tva nqkoj anti-virus scanner 6oto o takiva ne6ta se slu4vat po nqkoga.

    Drug variant zna4i moje nqkakyv harduer deto si go instaliral prez Floppy A da sa mu sa se precakali driversite ili da tyrsi dopylnenie kym tqch.Probvaj i tva.

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    7
    #5

    Stranen Problem s FLOPPY sled overclock

    Stranno no ot izvestno vreme SYSTEMATA se stabilizira mnogo riadko veche SEEKva FLOPITO dori kato se zamislia ne sum go chuval ot 2 - 3 chasa veche .Neznam vse oshte ne moga da razbera kade se koreni problema a sega ot samosebesi vze da izchezva ,mnogo stranno.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Stranen problem s encoding v XP & IE6 SP1 v web!
    От s01o във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 14-04-04, 20:35
  2. floppy drive problem
    От lion във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 29-10-03, 23:54
  3. Stranen problem
    От devil във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 09-01-03, 11:56
  4. WinXP - stranen problem s ECP
    От wise_guybg във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 31-07-02, 23:35
  5. Abe malko stranen problem ...
    От Blizzard във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-04-02, 02:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе