Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Преходник за 1,8" HDD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #16

    Re: Преходник за 1,8" HDD

    Хора, благодаря ви от сърце , че се опитвате да ми спасите данните, ама за трети път пиша - ТРЯБВА МИ да си КУПЯ преходника за да СИ ПОЛЗВАМ ДИСКА
    То ясно че в края на краищата ще се прави преходник, но тъкмо ме хвана пролетния мързел, а той ме държи поне до Коледа
    Та за сега харда нека си лежи тука, пък ако някой добър човечец някога разбере от къде може да си купи човек такъв преходник на разумна цента, да свирка.
    А иначе за инфо на @wireman, харда е TOSHIBA MK2003GAH

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #17

    Re: Преходник за 1,8" HDD

    Абе работата е ясна - няма да минеш метър .Грабвай поялника и действай,та толкоз време отдели за писане да беше го налепил
    Разбирам,че искаш готов,ама на чужд гръб и сто тояги са малко,за туй давам тоз съвет коварен

  4. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #18

    Re: Преходник за 1,8" HDD

    Така както е вързан стабилизатора на първата къртинка - абе няма ли някаква грешка в куплунга ?
    Не че съм разбирач, ама така както е показано, към стабилизатора се подават 12V и 5V ?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #19

    Re: Преходник за 1,8" HDD

    На захранващия куплунг двете средни са окъсени и от тях е взет (-), а от червената жица на куплунга - (+) 5 V.
    Може би те бърка това, че окъсяването на минусите е направено с жълта жица :) Иначе купунгът така си беше
    направен, аз ползвах кабел 3.5"към 2.5".

  6. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #20

    Re: Преходник за 1,8" HDD

    Разбрах къде бъркам. На картинката изглежда, че черния кабел е ръгнат в 12V. Благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  2. Отговори: 1
    Последно: 12-12-11, 16:16
  3. Преходник VGA - DVI
    От Mindbased във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 20-09-09, 17:28
  4. преходник VGA-DVI-D
    От monto във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 20-03-09, 07:57
  5. Преходник от ... към ISA Slot
    От Aquadark във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 08-10-02, 14:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе