Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

HELP !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #16

    HELP !!!

    Cyrix ,не получи ли Бутпротекта??? Пробвай първо с него.

    А командата е формат/у и указва при форматиране да не се запазва информацията необходима при евентуален унформат.Т.е. форматираш без шансове за възстановяване(или много малки)Така ако вируса се е покрил нейде не му даваш възможност да се активира наново след формата.




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #17

    HELP !!!

    Ei bootprotecta si go izteglih i 6te probvai i 6te vi kaja rezyltatite ytre.

    Ot virys protecta ne e za6toto se okaza 4e go imalo v BIOSa no az ne sam go nameril, no sled kato go namerih vidqh 4e e Disabled taka 4e ne e ot nego dano da stane s bootprotecta

    Ako ne 6te napravq edna sistemna disketa n linux is neq 6te probvam, za6teto predi vreme kato instalirax linux vidqh 4e ima ne6to podobno na Fdisk







    Edited by - Cyrix на 20/05/2002 08:58:43

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #18

    HELP !!!

    Popkaro vsi4ko se opravi blagodarenie na taq programka deto mi q prati.MERSI i imam da ti vra6tam edna golqma yslyga




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе