Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблеми с Флопи дисковото устройсто и УСБ входовете на компютъра :(

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    18
    #1

    Проблеми с Флопи дисковото устройсто и УСБ входовете на компютъра :(

    Здравейте приятели имам едни от следните проблеми и ако може да ми помогнете ще съм ви много благодарен

    1. Пускам чисто нова дискета в Флопи дисковото устройство: и ми показва следното съобщение:

    A:\ is not accessible.
    No ID address mark was found on the floppy disk
    Може ли да ми кажете какъв е проблема, или трябва да си сменя флопито

    2. Става въпрос за Усб буксите на кутията на компютъра. Имам изведени два изхода отпред и 4 отзад - Отзад са ми заети 3 от тях и като включа отпред Мп3 плеър или флаш памет ми показва:


    USB not Regognized какво ще рече това и как може да се оправи. А като го вкарам отзад го разпознава . Незнам какво става моля да ми помогнете. Да подчертая преди нямах този проблем.


    Предварително Благодаря

  2.  
     
  3. Member Аватара на kamenf
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    799
    #2

    Re: Проблеми с Флопи дисковото устройсто и УСБ входовете на компютъра :(

    Най-вероятно отпред изводите са ти 1.1, а отзад 2.0 и самото устройство е само USB 2.0. Друга възможност е, че отпред не достига достатъчно ток - някои дъна го имат този проблем.

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Re: Проблеми с Флопи дисковото устройсто и УСБ входовете на компютъра :(

    на мен ми се е случвало това да става от неправилно свързани конектори към дъното - това по втория въпрос, относно първият ако ти го дава само с една дискета проблема е в нея ако е с повече от една флопито е за смяна

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    18
    #4

    Re: Проблеми с Флопи дисковото устройсто и УСБ входовете на компютъра :(

    ама момчета преди бачкаше всичко все пак е в гаранция компа ми и всичко работеше.

    Ама една мацка сложи дискета и я извади без да я спряло да мига зелената лампичка и нещо може да се е повредило незнам
    да не е от БИОСА нещо кажете ми моля ви

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #5

    Re: Проблеми с Флопи дисковото устройсто и УСБ входовете на компютъра :(

    Цитат Първоначално публикувано от JEITY
    Ама една мацка сложи дискета и я извади без да я спряло да мига зелената лампичка и нещо може да се е повредило незнам
    да не е от БИОСА нещо кажете ми моля ви
    От това по-изчерпателно зададен въпрос - здраве му кажи.
    Ние да не сме врачки ?
    АКо е била руса мацката и скоро не е правила секс, значи е била нервна и при дърпането на дискетата е заминала главата на флопито, приготви 20 лв за ново.
    Ако е пипала русата мацка по БИОС_а, значи е от него, накарай я да си признае и да го върне непипнат.
    А относно
    Цитат Първоначално публикувано от JEITY
    ама момчета преди бачкаше всичко все пак е в гаранция компа ми и всичко работеше.
    при мен така си умря кучето ми, доде беше живо, има - няма 16 години и взе че умря, а чисто ново го бях купил и си търчеше и си лаеше, ама на, какво му стана - не знам, може породата да му е такава

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. флопи или що.....
    От cvb във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 02-07-08, 21:31
  2. Флопи емулатор за Виста
    От Edin_Lud във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 28-04-08, 13:23
  3. Инсталиране на флопи
    От Abadon във форум Linux
    Отговори: 4
    Последно: 14-10-04, 13:23
  4. Флопи проблем
    От bursi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 22-05-04, 14:22
  5. Захранване на флопи?
    От nniki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 12-03-03, 12:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе