Резултати от 1 до 4 от общо 4

Skype проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #1

    Skype проблем

    Здравейте на всички!
    Ползвам Skype 3 Beta версията.Видеото работи отлично в двете посоки(виждам ги,виждат ме),чувам отсрещния говор -но те не ме чуват.
    Първосигнален рефлекс - нов микрофон.Купих нов веднага-пак същата работа.Пак не ме чуват.
    Смених версията на Skype-а с двойката - отново нищо.
    Дали не е хардуерен проблема-от лятото не го бях ползвал ,а тогава имаше гръмотевична буря и изпогоряха много телевизори и др.ел.уреди.Аз минах само с нова Lan карта и ремонт на телевизора,(изгоря му интеграла),но май че ще излязат и др.дефекти щото AV-то на което гледам филми от компа на телевизора се оказа здраво , а не мога да изкарам филма от компа до телевизора.
    Ако обичате споделете Вашето мнение-възможно ли е нещо да е изгоряло та да не могат да ме чуват по микрофона?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: Skype проблем

    Е преди 2 дни имаше същата тема http://forum.setcom.bg/index.php/topic,29851.0.html, провери ли дали с други програми ти работи микрофона

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #3

    Re: Skype проблем

    Skype също има възможност за тест. Пробва ли го?

  5. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #4

    Re: Skype проблем

    "echo 123" е официалния "юзер" за проби на Скайп. Нещо като "автоматичен секретар" на който се записваш и слушаш.
    Скайпа има една функция /изключва се от опциите/ която автоматично си наглася нивото на микрофона. Т.е. колкото повече викаш, толкова отсреща по-слабо те чуват.
    На опциите на аудиото за запис сложено ли е цъкчето под микрофона и дигнат ли е плъзгача до горе.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със skype
    От DuDaKa във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 08-03-08, 13:48
  2. Проблем със Skype
    От ManiMani във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 19-01-07, 20:09
  3. Skype проблем
    От Pit във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 24-08-06, 13:09
  4. Проблем със Skype
    От Dana във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 04-05-06, 09:13
  5. Skype проблем
    От silver_lcs във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-04-06, 21:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе