Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34

безжичен рутер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #31

    Re: безжичен рутер

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Пак си има defalt user & Pass
    То ясно ,че DD-WRT си има стандартна парола , но честно казано се съмнявам първото нещо което са пипнали по фирмуера да не е някой завъртяна парола и име дето трудно да се намерят.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #32

    Re: безжичен рутер

    Абе ... виж сега pland, така или иначе, положението е малко танто за кукуригу. Не харчи чак толкова ток, че да ме бърка, че не го изключвам. Така или иначе си им плащам за нета, ми поне с нещо ме улесняват, всички машини си имат нет без да се занимавам с глупости.
    Аз моята скорост си я имам в повечето време.
    Не знам, аз малко по леко приемам нещата. А и съм доволен долу-горе от услугата.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #33

    Re: безжичен рутер

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    То ясно ,че DD-WRT си има стандартна парола , но честно казано се съмнявам първото нещо което са пипнали по фирмуера да не е някой завъртяна парола и име дето трудно да се намерят.
    Сега си сложих и аз dd-RWT на рутера - няма мулти user !
    тук сгреших- много мислих и по логиката на една патка ............

    defalt админ акаунта на dd-wrt:
    user: root
    pass: admin.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #34

    Re: безжичен рутер

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Абе ... виж сега pland, така или иначе, положението е малко танто за кукуригу. Не харчи чак толкова ток, че да ме бърка, че не го изключвам. Така или иначе си им плащам за нета, ми поне с нещо ме улесняват, всички машини си имат нет без да се занимавам с глупости.
    Аз моята скорост си я имам в повечето време.
    Не знам, аз малко по леко приемам нещата. А и съм доволен долу-горе от услугата.
    Не е въпрос за електроенергията,изразходена от рутер-а.Всеки знае,че тя е малка.
    Мен най-много ме подразни това,че вкарвам мрежово устройство,което е заключено за мен и отключено за други (в случая - доставчика ми).Откъде накъде това ще е така?Уважавам избора ти да се съгласиш с тяхните условия,все пак в твоя дом ти определяш условията.Аз обаче,както написах и в по-горен пост,не съм съгласен.Затова и го върнах и дадох 85 лева за рутер.И не съм обеднял от това.
    А най-важното - относително съм спокоен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 12
    Последно: 09-04-13, 15:23
  2. Безжичен рутер/адаптер 50/30 лв.
    От get във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 27-04-10, 12:25
  3. M-Tel HomeBox и безжичен рутер
    От nickzl във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 11-10-08, 22:13
  4. Препоръка за безжичен рутер!
    От teoget във форум Технологии
    Отговори: 3
    Последно: 02-10-08, 13:37
  5. Безжичен рутер
    От bk във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 01-01-06, 22:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе