Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 37

Избор на мултифункционално устройство

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4
    #16

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    Видях този Canon, за който писахте, но той ми е доста над лимита....както и да е ... Искам да ви попитам, дали тонер касета с чип може да се пълни или задължително трябва всеки път да се купува нова. Качеството на печата намалява ли?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #17

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    http://technomarket.bg/promo.php
    HP 1120 хубва машинка особено ако имаш да върнеш стар принтер
    за лазерен само HP а за мастилен Canon и не се плашете от чиповете те са около 5 лв на тонер
    а Canon всички мастелени принтери могат да печатат и когато чипа показва кръстче - аз имам 4300с чипчета и MP160 и си пълня сам патрончетата
    и още съвет от мен забравете за лазерни Xerox принтери от ниския клас по зле са и от Самсуняците!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #18

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    Предусещам, че ще се набалбукаш с мастиленоструен за да ти е по-евтино. Но после ще си го блъскаш сам в главата. Няма евтино и хубаво .Дай някой лев в повече , но си вземи нещо качествено. Бягай от Лексмар,Ксерокс , Саджем надалече. Мишката общинска и той има 1 екземпляр дето му яде главата.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    114
    #19

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    Здравейте,ще използвам тази тема за да не отварвям друга съща,та въпроса ми е коя марка да избера
    този canon http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09061066
    или HP http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09061240
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09041585
    Въпроса е кой ще е по безпроблемен за зареждане и като цяло по надежден за домашна употреба?

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #20

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    И трите устройства, който си посочил са мастилено струйни. И с трите може да имаш проблем при пълнене. Така, че гледаи кой е с най-евтин консуматив като нов и с най-много страници разпечатани с него.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #21

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    не ми се пуска нова тема и реших да пиша в тази. посъветвайте ме за избор на мултифункционално лазерно устройство на цена до 250 лв. максимум, което да е с възможно най-евтини консумативи. Ще принтирам предимно черно бяло (текст), но повечко на брой странички. Ориентирал съм се към този модел:

    http://www.technomarket.bg/products/...rjet-pro-m1132

    Кажете дали отговаря на моите изисквания и има ли нещо по-добро на пазара за тези пари? Може и да не го купя точно от тук просто го давам за пример. Впрочем, ако знаете и от къде може да се вземе най-евтино и със сервизното и гаранционно обслужване да е на ниво споделете.
    Благодаря.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #22

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    tihogr, не мисля че това, което си посочил е добър избор с евтин консуматив. Консумативът за това устройство е HP 85A Black LaserJet Toner Cartridge (CE285A). Параметрите и са ДО 1600 СТР. ПРИ 5% ПОКРИТИЕ с цена от 125лв. с ДДС. Огледай се на каква цена се рециклира тази касета.
    Според мен е по-удачен Brother DCP-7030, понеже се рециклира касетата му по-лесно и цената на копие мисля е по-ниска.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #23

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    някакви други предложения или този Brother 7030 ще е най-удачния вариант като за мен?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #24

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    някои да сподели мнение по моя въпрос?

  12. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #25

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    Brother, samsung нямат все още читав фирмуеър за касетите и се налага да се , ресетва на всеки 2000 копия което е неприятно, а й brother-a го дават с 3 год гаранция.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    190
    #26

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    Цитат Първоначално публикувано от tihogr
    някои да сподели мнение по моя въпрос?
    Не е лоша машинката, проблема е изцяло в малкия капацитет на касетата. Определено ако си го вземеш трябва да си купиш поне още една тонер касета, за да не се налага да тичаш да зареждаш тъкмо когато най ти трябва
    Моя съвет е да добавиш 50-на лв и да си вземеш Xerox 3100 MFP, определено е по-надежден от HP-то и с почти троен капацитет на тонер касетата.
    За около 60 лв вече презареждат почти навсякъде касетите, като цената включва и тонер картата за ресет на машината.
    Успех!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    2
    #27

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    Не е лоша машинката, проблема е изцяло в малкия капацитет на касетата. Определено ако си го вземеш трябва да си купиш поне още една тонер касета, за да не се налага да тичаш да зареждаш тъкмо когато най ти трябва
    Моя съвет е да добавиш 50-на лв и да си вземеш Xerox 3100 MFP, определено е по-надежден от HP-то и с почти троен капацитет на тонер касетата.
    За около 60 лв вече презареждат почти навсякъде касетите, като цената включва и тонер картата за ресет на машината.
    Успех!

    Абсолютно не съм съгласен.Изобщо дори не смятам че двете машини подлежат на сравнение,но все пак ..всеки има право на мнение

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    190
    #28

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    Цитат Първоначално публикувано от TTeam
    Не е лоша машинката, проблема е изцяло в малкия капацитет на касетата. Определено ако си го вземеш трябва да си купиш поне още една тонер касета, за да не се налага да тичаш да зареждаш тъкмо когато най ти трябва
    Моя съвет е да добавиш 50-на лв и да си вземеш Xerox 3100 MFP, определено е по-надежден от HP-то и с почти троен капацитет на тонер касетата.
    За около 60 лв вече презареждат почти навсякъде касетите, като цената включва и тонер картата за ресет на машината.
    Успех!

    Абсолютно не съм съгласен.Изобщо дори не смятам че двете машини подлежат на сравнение,но все пак ..всеки има право на мнение
    Не съм и имал намерение да ги сравнявам

  17. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    2
    #29

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    Здравейте,не искам да отварям нова тема и затова ще пиша тук.Спрял съм се на HP DESKJET 2050 цената му е 85лв(почти никакво екстри),въпроса ми е дали някой използва същото устройство и какви са му впечатленията.Аз ще го използвам у дома,като най-вече ме интересува дали когато свърши мастилото в главите и скенера спира да работи като на много (canon)-модели.Интересува ме и друго от изложените параметри в технополис ''резолюцията на принтиране и сканиране е почти равна на други модели на (hp),които са на двойна цена,разликата в цените от сензорните дисплеи или от безжиюната връзка ли идва?Консумативите също ме интересуват оригиналните за 160стр черно за 32лв,но не бяха достатъчно запознати в магазина,дали в сервиз могат да познаят(при евентуална повреда включена в гаранцията),ако е използвано същщият номер мастило дали е оригинално или не?За да знам каво точно ме очаква като разход при евентуална покупка.
    Разбира се приемам всякакви съвети за подобно устройства на приблизителна цена,мове и друга марка(чета обаче,че hp дават най-малко дефекти и са с лесен интерфейс,просто не искам да се хвърлям на нещо двойно като цена,зарадо по-горе посочените ''добавки''.
    Бих потърсил и в други магазини или сайтове,които са коректни,препоръчайте ми.

    Благодаря!
    Устройството ще ''пуска'' максимум 50 страници на месец ,даже не всеки месец,ще използвам предимно скенера.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #30

    Re:Избор на мултифункционално устройство

    Ами щом ти трябва предимно за текст потърси някое лазерно МФУ - както си се ориентирал - ХП - мисля е по-малкото зло в случай, щото всичките имат и + и - . Имам ХП Фотосмарт ц4180 - и като му свърши мастилото/свърши курса касетката/ МОЖЕ да работи САМО като скенер, и се справя доста добре в сравнение от моя XEROX 3119, който е лазерен, но калпав /имам и братовчед който също има 3119 и то пак с разни проблеми и сега работи САМО като копир, И САМО с РЪЧНО подаване на хартията, пък на моя мога да го ползвам САМО като принтер, докато не го излекуват, а не се знае и кви пари ще заминат по него/ - това за информация на всички търсещи инфо за модели МФУ

    Мисля, че на ХП е най-добре/най-удобно направено ръчното подаване на хартия /ако печаташ двустранно/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 30-03-12, 10:08
  2. Избор на мултифункционално устройство 3в1
    От Rezashki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 06-06-11, 22:24
  3. Избор на мултифункционално устройство.
    От mil_10 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-12-10, 01:02
  4. Избор на мултифункционално устройство
    От cipollini във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 15-10-09, 22:11
  5. Мултифункционално устройство
    От p3ps1 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 17-02-06, 23:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе