Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с разпознаване на хардуер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #1

    Проблем с разпознаване на хардуер

    Когато включа примерно цифров фотоапарат с USB кабел - излизат ми онези съобщения от рода на new hardware detected, изписва се марката на апарата, че новото устройство е готово за употреба и нещата спират дотук. Не се появява като отделен партишън в my computer, както би трябвало до бъде, със съответната буква. В device manager го откривам, пише че успройството си работи нормално. Но не мога да стигна до него за да го отворя. Имате ли идея какво не е наред и какво трябва да се направи?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    62
    #2

    Re:Проблем с разпознаване на хардуер

    Провери в контролен панел - скенери и камери.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #3

    Re:Проблем с разпознаване на хардуер

    Kaжи му модела де - допълнително запитване, инсталирал ли си някакви оригинални драйвъри от ЦД на производителя?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re:Проблем с разпознаване на хардуер

    На някой фотоапарати, от менюто им, може да се избира в какъв режим да работят - като външно устройство, т.е - както ти искаш, или да работят през дадените от производителя програми.
    Такъв пример са и някой модели телефони Нокия, при които, чрез начален екран си избираш режима на работа.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #5

    Re:Проблем с разпознаване на хардуер

    Този апарат го имам от 2 години и досега съм нямал такъв проблем. Струва ми се, че е по скоро нещо с уиндоуса, по точно с подръжката на USB портовете. Ама не знам какво е и и как да го оправя. Иначе кардрийдър и външни твърди дискове включени в USB си работят нормално.

    P.S. Не, не съм зареждал фирмено CD, а и е вярно, че бях преисталирал XP-то наскоро и се сещам, че сега ми е първият опит след това да включа апарата към компютъра. Може би някакво драйверче е проблема? Но тогава защо другите външни устройства си работят...?

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #6

    Re:Проблем с разпознаване на хардуер

    я опитай на друг порт USB

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с разпознаване на hard disk от медия плеър!
    От asiurib във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 13-12-14, 11:06
  2. Отговори: 30
    Последно: 27-10-11, 16:59
  3. Проблем с хардуер под RH9.0
    От B.L. във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 13-03-04, 01:22
  4. Разпознаване на глас
    От keit във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-11-03, 16:46
  5. Разпознаване на говор
    От Ebus във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 03-08-03, 09:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе