Резултати от 1 до 6 от общо 6

Problem s cd

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #1

    Problem s cd

    Ot kam mesec dva imam slednijat problem s edno 5 godishno cd teac 24X. Sled kato hodih u edin prijatel i si zapisah edni cd-ta koito pri nego gi chete. Kogato gi puskam pri mene njakoi fileove lipsvat a drugi ne gi otvarja i mi pokazva tova:







    Dori da kacha toja file na harda pak mi dava syshtoto. S win XP sam. Probvah i s drugi cd-ta i pak mi dava systite simptomi.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #2

    Problem s cd

    Dobre de, moze bi ne sam zadal vaprosa pravilno. Vaprosat mi e dali problema moze da se otstrani ili CD ustrojstvoto e za smjana. Probval sam da go chistja s mnogo neshta no njama resultat.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #3

    Problem s cd

    A probval li si s metilov alkohol i puskal li si mu niakakvi testove?...mai v Nero-to imashe niakakav test ama az ne sum go puskal i v sandrata sashto ima test....vig kak e

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #4

    Problem s cd

    Shte probvam i shte kaza.

  6. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #5

    Problem s cd

    бях тръгнала да отварям ново питане, но видях това...и аз си имам от известно време ужасно досаден проблем с cd-то...ма е малко по-различно...

    че ми е малко скапано - да...ма си бачка горе-долу нормално...

    ...от известно време блокира тотално-отказва да чете каквото и да било...след няколко опита за почистване бях готова да му бия шута, когато открих нещо...почва да си бачка нормално след като загася PC-то за минута-две.../странното е, че рестарт не помага/...

    възможно ли е всичко тва да е от OS? ..с ХР имам само тоя проблем май...

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #6

    Problem s cd

    3Di ако със сигурност проблема е само под XP значи моео мнение, че XP е боклук е напълно вярно []. Ако не ..... не знам, може да пробваш малко да му повишиш тока на лазера (знаеш ли как става - с едно винтче отстрани на главата на CD-то) и ако и това не помогне вече с чиста съвест можеш да му "биеш шута"

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 14:49
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 08:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе