Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

Problem s opti4na mi6ka...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    10
    #16

    Problem s opti4na mi6ka...

    Spored men zavisi ot mishkata,

    na rabota sam s obiknoven logitech optical i go ima tozi problem, pri riazko dvizenie hodi kadeto si iska kursora, obache u nas sam s "dual optical" i prosto e perfekrtna, nikakvi problemi niama kakvoto i da se igrae i kolkoto i riazko da ia dviza.


  2.  
     
  3. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #17

    Problem s opti4na mi6ka...

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DeathKnight


    С IntelliMouse Explorer съм аз - няма такъв проблем.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    На IXBT пишеше за подобен проблем точно с Intelli Explorer. Ставало, когато я придвижиш прекалено рязко и проблема няма оправяне, защото е хардуерен. Аз също съм с такава мишка и не прави подобни неща дори и когато я места доста бързо.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #18

    Problem s opti4na mi6ka...

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by T

    Аз също съм с такава мишка и не прави подобни неща дори и когато я места доста бързо.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ne burzo ami riazko...ne znam no pri men problema s tova riazko dvigenie si ostava no sled vreme covek svikva i murda burzo no plavno i niama problemi...

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #19

    Problem s opti4na mi6ka...

    Ave nai iakata opti4na mi6ka e microsoft intelli mouse explorer version 3.0.Molia vi ako niakoi znae da mi akje kude se prodavat v momenta takiva vuv varna .Ama versiq 3.0.I da ne e bezji4na.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    45
    #20

    Problem s opti4na mi6ka...

    Logitech obiknovenna optichna

    problema go ima i pri men.

    Slojil sam q varhu zalen mouse pad Durable ot tezi debelite dunapreneni ne che ima nujda ama da ne traka po buroto.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    159
    #21

    Problem s opti4na mi6ka...

    Оптичните мишки за които важи проблема с резките и бързите движения е характерен само за скапаните модели от 10-15 долара. Одавна мина времето когато Microsoft и Logitech се справиха с този проблем. Последните сензори на Microsoft сканират повърхността 6000 пъти за секунда, а новите МX модели на Logitech (който този понеделник ще пристигнат в България за първи път) 8000 пъти.

    За npu3paka: Mного си се заблудил че Explorer 3.0 е най-добрат мишка. Logitech MouseMan Dual Optikal e много по прецзна с два пъти по-голяма разолюция и два сензора. Да не говоря за новите МX модели(4.7 мегапиксела за секунда).

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #22

    Problem s opti4na mi6ka...

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by toshe(montana)


    Оптичните мишки за които важи проблема с резките и бързите движения е характерен само за скапаните модели от 10-15 долара. Одавна мина времето когато Microsoft и Logitech се справиха с този проблем. Последните сензори на Microsoft сканират повърхността 6000 пъти за секунда, а новите МX модели на Logitech (който този понеделник ще пристигнат в България за първи път) 8000 пъти.

    За npu3paka: Mного си се заблудил че Explorer 3.0 е най-добрат мишка. Logitech MouseMan Dual Optikal e много по прецзна с два пъти по-голяма разолюция и два сензора. Да не говоря за новите МX модели(4.7 мегапиксела за секунда).

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    А така кажи им го, че да им уврат главите [:D][:D][:D]

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #23

    Problem s opti4na mi6ka...

    a koi plah ne e bokluk???

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    159
    #24

    Problem s opti4na mi6ka...

    E ve4e si q kupih taq MX300, ama 4ak v sybota 6te moga da q testvam i da kaja kak e.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #25

    Problem s opti4na mi6ka...

    Az si misleh za Mouseman Dual Optical, da se nadqvame 4e 6te si opravdae 100 lw...

  13. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #26

    Problem s opti4na mi6ka...

    Естествено, че ще ги оправдае. Аз съм с такава мишка, и вярвай ми, направо е супер !

    Ама като я хванеш, ще разбереш за какво иде реч. Малко трябва да се свикне в началото на после работата се улеснява страхотно.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 14:49
  2. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  3. Problem s Win XP
    От jax във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 22-02-03, 19:34
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе