Резултати от 1 до 9 от общо 9

Mouse Problem!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #1

    Mouse Problem!!!

    Abe mishkata mi neshto mi pravi nomera. Predi biah s Logitech2B za PS/2 i kato igraia niakoia igra i izvednaj neshto mu stava na mishoka i pochva sam da strelia i da se dviji!! KAto go otkacha otzad i go zakacha pak i se opravia, ama sled malko pak shashtoto Sega s Genius2B + Scroll PS/2 i imam podoben problem, samo che vednaga se opravia sam (niama nujda da ia vadia otzad) Znae li niakoi ot kvo moje da e i kak da se opravia? Stava na igri kato Wolfenstein, Soldier Of Forune II, Harry Potter......3D Actions

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #2

    Mouse Problem!!!

    hmmmm mi po princip ne e mnogo preporuchitelno da vkarvash i izkarvash mishkata ili klaviaturata ot PS/2 porta dokato raboti (dva pati mi e gorial tozi za mishkata, a v edin kompiutaren klub blizo da nas slojiha skobi, za da ne moje da se mahat mishkite, zashtoto dosta chesto niakoi si noseshe svoia mishka i ia slagashe dokato kompiutara e vklichen... 21 porta izgoriaha tam) Ne si napisal dali go pravish dokato e vkliuchen ili izkliuchen PC, no mislia che e pri purvata situaciq.

    Sled tova kaji s koi Windows si (niakoi pat pod Windows XP Mouse Acceleration pravi problemi i stavat podobni neshta), sushto taka samo pri 3D igri li stava i poiaviavalo li se e v explorer da rechem ili pri niqkoia strategiq ?

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Mouse Problem!!!

    Ами аз мойта клавиатура я изкючвам и включвам по няколко пъти на ден докато е включен компа и не съм има проблеми. Това го правя вече 2 години и пловина.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #4

    Mouse Problem!!!

    Ami znachi parvo, dokato e vkliuchen, dokato igraia igrata, shtoto to stava na 3-4min, a ne moga da restartiram pc-to vseki put(( Tova stava samo pri igrite i to 3D, v explorer nikoga ne mi se e sluchvalo. Az ne sam s mnogo barz comp, taka che prez Win98

    A vednaj si biah slojil WinXP i tam igrah HaryyPotter(shtoto e po-leka) i nito vednaj ne se sluchi Samo pod 98-cata A inache i na men mi se e sluchvalo neshto da mi zabie klaviaturata i kato ia vadia nishto ne e izgorialo

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #5

    Mouse Problem!!!

    Julian - emi zavisi ot PS/2 porta )



    pavkata - predpolagam che pravi niakauv konflikt ia DirectX, ia OpenGL, ia napravo driverite na videoto... no moga samo da gadaia, sujeliavam

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #6

    Mouse Problem!!!

    pavka...clockval li si?shtoto imam cuvstvoto che moge PCI shinata da ti e pretovarena...kolko ustroistva imash po PCI slotovete?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #7

    Mouse Problem!!!

    ami da bre, smenq li driveri za videoto i z mishkata ???

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #8

    Mouse Problem!!!

    Ami za videoto smeniam vinagi, kato izleze nova versia na Detonator Drivers

    Clock-nal sam si shinata ot 66, na 83 i chestotta na PCI v momenta mi e 43(mai)

    Imam madem tam i samo tva e E to PSI kvo obshto ima s mishkata??

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #9

    Mouse Problem!!!

    Abe ti lud li si?iskash da si skapesh hardovete ili...?

    Ne si spomniam koi imaeshe podoben problem ama mai beshe s klaviatura na USB...i beshe tochno ot tova che mu se pretovarva PCI shinata...no pri teb kato gledam mai ne e ot tova!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. USB Mouse & DOS
    От xtra във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 17-05-03, 09:29
  2. Problem with Mouse!
    От CreatoR във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 12-02-03, 13:30
  3. USB и PS2 mouse
    От ivop във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 15-01-03, 21:56
  4. mouse problem
    От nniki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 34
    Последно: 15-06-02, 08:36
  5. Optical mouse Vs. standart mouse
    От S.W.A.T във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 09-05-02, 19:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе