Резултати от 1 до 2 от общо 2

Help za TV tuner !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    42
    #1

    Help za TV tuner !

    Njakoj ot vas ima li ideja dali e vyzmojno da se pravi capture na tv prez videokartata?

    Znachi video-ina si raboti kakvoto sloja si go vijda i np da se capture-va polzvam Win producer taka mi ja dadoha kartata s toja software,TV tunera syshto si bachka i s nego samostojatelno np obache kogato mu dam da polzva nvidia capture drivera t.e. da pravi capture prez videokartata nqma signal.Analogichno i Win producera ne vijda tv tunera.

    Vyprosyt mi e moje li nqkakva vryzka m\u tjah da se napravi i kak?

    Vse pak capture na videokartata e dosta kachestven ot tozi na tv tunera v moja sluchaj specialno (PixelView,Gf4 msi)

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #2

    Help za TV tuner !

    Niama da mojesh da postignesh jelania efekt poradi mnogo elementaren problem. Prosto kogato imash signal ot TV tunera vhoda na videoto izobshto ne raboti i ne minava signal prez capture-to i. Shte triabva da se zadovolish s TV tunera. Proveri za po nov software za nego i pri malko kasmet i barza mashina shte pochnesh da captirash po kachestveno. Az imam ATI i s poslednite driveri i Palomino 1700+ moga da svaliam dori v DIVX vapreki che pravi problemi dokato zacepi.Za smetka na tova imam super MPEG1 i MPEG2

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Tv tuner
    От flipz във форум Общ - хардуер
    Отговори: 21
    Последно: 19-11-05, 20:23
  2. Tv Tuner
    От get във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 03-12-04, 14:23
  3. TV Tuner
    От spun във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 14-03-04, 02:55
  4. TV Tuner
    От shulio във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 14-09-03, 21:50
  5. Чип на TV tuner ????
    От ivop във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 12-02-03, 16:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе