Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 40

MSI ot Most

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #16

    MSI ot Most

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">

    Е па виж ми сигнатурата и си прецени сам......

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Аз на сигнатурата ти не вярвам откакто ме разби с нея в Vs-темата []

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #17

    MSI ot Most

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DeathKnight



    Аз на сигнатурата ти не вярвам откакто ме разби с нея в Vs-темата []

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Па ако щеш бре, сега аз какво съм ти виновен, че се обиждаш толкоз лесно [][][]



    С охлаждане на паметта тая карта я виждам да минава 650MHz Memory... ако беше моя досега да съм я "оптимизирал"....... ма нема [:D]

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #18

    MSI ot Most

    mollov, ти ми разби детската психика с тоя axle бе! недей така, че ще взема да взема и аз axle. е, след порядъчно избиране предполагам []

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #19

    MSI ot Most

    Какво избиране ... тая карта ще си я вземем временно тука за 2-3 месеца колкото да замажем работата.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #20

    MSI ot Most

    Някой хора ме разколебаха какво да си взема.

    Проверете си setcom.bg mail-a

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #21

    MSI ot Most

    V momenta pri mene e PC s MSI-a - tochno ot Computer Office.

    295/590 bez ohlajdane, s 64 DDR e i sas vsichki tam diskove, kabelcheta i t.n.

    Vse pak ne e moia i ne smeia poveche..., a i kutiata e samo s edin fan i vatre e toplichko.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #22

    MSI ot Most

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by FearMe


    mollov, ти ми разби детската психика с тоя axle бе! недей така, че ще взема да взема и аз axle. е, след порядъчно избиране предполагам []

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Е сега от къде да знам, че детската ти психика е толкова лабилна [][8D][]



    Но тоя AXLE е читав, даже много читав..... даже по-читав, отколкото въобще съм предполагал...

  10. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #23

    MSI ot Most

    niakoga imah AXLE GF2MX400 SDR i raboteshe na 210/230 gpu/mem, smenih go za Inno3D deto ne otlepiashe na poveche ot 200/185 - pametta na AXLETO beshe 5ns i si beshe super...nishto che beshe AXLE, placheh za nego posle

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    115
    #24

    MSI ot Most

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Mollov

    Но тоя AXLE е читав, даже много читав..... даже по-читав, отколкото въобще съм предполагал...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Сигурно твойте представи за читава карта са били много лабилни [][:D]



    Ако издържя на удар с чук значи е читава [] . Ако нямаш чук да пробваш и пускане от 18-20 етаж ще свърши работа , но ще трябва да я засилиш добре ! [8D][:D]

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    104
    #25

    MSI ot Most

    IPOC tolkova li si napred s materiala 4e zamqrash horata s Ti4200 ?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #26

    MSI ot Most

    IPOC kagi kade giveesh az shte doida da me zamerish s GF4 Ti 4200...mo i 4600 ama samo v kraen slucai.Ako imash i niakoi Tbred 2200+ ili 2400+ sushto niama da ima problem.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    115
    #27

    MSI ot Most

    Sory ма останаха само R 9700 ............ и ако те прасне такова няма да станеш повече ))))))))

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #28

    MSI ot Most

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by IPOC

    Сигурно твойте представи за читава карта са били много лабилни [][:D]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Абе незнам, ама само читаво дъно ми липсва за момента че да направя 15 000 МРАК-а....

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #29

    MSI ot Most

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by IPOC


    Sory ма останаха само R 9700 ............ и ако те прасне такова няма да станеш повече ))))))))

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Bih riskuval...puk ako me prasne shte me e iad za kartata no ako ia hvana...[:D]

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #30

    MSI ot Most

    Баси тея от Мост са много несериозни.Присъствах когато дилъра на comp office поръча MSI 128Mb а на другия ден пристига 64 мб версия егаси

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе