Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 40

MSI ot Most

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #1

    MSI ot Most

    Здравейте,

    Харесал съм си GF4 Ti4200,128MB DDR, TV Out, MSI от Computer Office

    които са дилъри на Most. Можете ли да ми кажете какви са ви личните впечатления от тези карти. Чел съм по западните сайтове ,че MSI са добри , но ме интересува какви са картите предлагани от Most(да не са fake и как се @ ).

    10х предварително




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #2

    MSI ot Most

    Emi principno razlika mejdu Leadtek i MSI niama po testovete, dori sled clock, koeto men malko me ozadachi predvid tova che ot Leadtek ochakvah edva li ne da stigne Radeon 9700 Vijdal i testval sum Deluxe-a na ASUSTeK koito prosto kusa glavi no e kum 250-260 USD, Leadtek Ti4200 s MyVIVO i MSI Ti4200-VTP. niama da sburkash nito ako si vzemesh MSI ( nito Leadtek



    ...tuk moje da spomena, che po zapadnite saitove prodavat Gainward Ti4600 Golden Sample za 250 dolara.... buaaah niakoi da ime ideia dali tuk niama podobno neshto )

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #3

    MSI ot Most

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Zygot


    Здравейте,

    Харесал съм си GF4 Ti4200,128MB DDR, TV Out, MSI от Computer Office

    които са дилъри на Most. Можете ли да ми кажете какви са ви личните впечатления от тези карти. Чел съм по западните сайтове ,че MSI са добри , но ме интересува какви са картите предлагани от Most(да не са fake и как се @ ).

    10х предварително





    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    При мене за известно време имаше една 4200 MSI от MOST.... абсолютно същото, което ще вземеш и от другите доставчици на MSI... голямата кутия с дрънкулките вътре както се полага...



    Виж вече за о/с си е божа работа.... колкото даде. Това не е свързано с доставчика на картата за BG.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    10
    #4

    MSI ot Most

    Zdrasti,moga da ti kaja che kartata e varha.Po gotina e ot ASUS.Prodal sam mnogo takiva i vsichki sa mnogo dovolni.Kupi ia niama da sajaliava6.Az samia rabotai v Computer Office-Burgas,ako si ot tozi raion ela i ste ia vidish,imam ia v ofisa.

    CHAO

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #5

    MSI ot Most

    Mollov -благодаря това питах "При мене за известно време имаше една 4200 MSI от MOST.... абсолютно същото, което ще вземеш и от другите доставчици на MSI... голямата кутия с дрънкулките вътре както се полага..."



    Dartaka -от Варна съм .



    Надявам се ,че ще попадна на читава платка, пък @ "божа работа".

    Благодаря Ви




  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    MSI ot Most

    zygot, аз съм от варна и имам връзките, които ти трябват []. пусни message ако искаш.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #7

    MSI ot Most

    Шефе, ами че като си от Варна обади се бе!!! Няма смисъл да се набутваш да взимаш от тука. По-скоро много ще се набуташ (

    НЕДЕЙ ДА ПРАВИШ ТАЯ ГРЕШКА МОМЧЕ, ИЗЧАКАЙ, дано да не е късно вече.

    Пусни ми едно съобщение на ICQто и ще ти кажа ко да правиш

    И аз съм с MSI и съм много доволен, хубава карта, има си всичко и е червена на цвят, което лично мене много ме накефи . Обаче наистина излезе, че клока си е до бройка, защото аз примерно стигам до 310/640 без артефакти (за 64 ДДР говоря), а колегите тука, до 320/620 примерно! На някой им се клоква паметта повече, на други чипа, но важното е, че чипа си стига 300/600 без проблем. С 128 ДДР просто паметта ще е на по малко Мхз., но чипа 100% ще стигне 300!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #8

    MSI ot Most

    Обаждам се ве

    Не ползвам ICQ,но може да го инстална за теб

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #9

    MSI ot Most

    Извинявай братчед, ти и Private Message си ми писал, ама кой да види, при това от 23.10 (

    Извинявам се пак !!! Просто не ги ползвам.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #10

    MSI ot Most

    Няма нищо.Изчакай малко сега го инсталвам ICQ-то

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #11

    MSI ot Most

    Az iskam da pitam v toia red na misli dali v most imat GF4 Ti 4200 na Asus.Ne e zadalgitelno da e ot most...prosto si tursia takava karta obache ostavam s vpechatlenieto che nikade niama!

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    MSI ot Most

    на http://www.cmm.bg/cgi-bin/most/pricelist.pl пише, че има. а след колко време ще ти я доставят вече зависи от това къде си и дали я имат в наличност в софия.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #13

    MSI ot Most

    Вие трябва мисля да се замислите и за AXLE Ti4200 - много луда карта [:I][8D]

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #14

    MSI ot Most

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Mollov


    Вие трябва мисля да се замислите и за AXLE Ti4200 - много луда карта [:I][8D]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Става ли? Че нещо яко ме тресе скръндзата.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #15

    MSI ot Most

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DeathKnight

    Става ли? Че нещо яко ме тресе скръндзата.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Е па виж ми сигнатурата и си прецени сам...... 2D-то е добро, но пък съм на LCD в момента..... ей така от келешлък врътнах един MRAK да я видя - 14 100....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе