Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 33

POMOSHT Noviq mi monitor!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    47
    #1

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    Zna4i v4ra si kupih LG Flatron F700P ot Stealtech (220$ ebz faktura).Si4ko si mu e to4no ama toq sledobed dokato si djugah Age 3 (1024x768|85Hz) prez pove4eto vreme se 4uvashe visoko4estotno pisukane otkum kineskopa.Da znaete ot kakvo moje da e ?NQkakvi suveti?Kum 17-18 4asa sprq da pisuka i dopredi malko pak po4na .Vika pisuuuuk za okolo3 sekudni i spira.i taka prez 30 sekundi - 1 minuta 4e daje i sega dokato pisha.Tva pisukane e takova visoko4estotno i ne e mnogo visoko kato shum ,no vupreki tova az go 4uvam i qko me drazni.Please daite akul kakvo da pravq ovreme!!

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    И аз имам LG(772) и при някои рефреши (главно под DOS) ми се появява същото писукане, може би е нормално. btw сигурен ли си че си бил на 85Hz или е на по-малко (виж го от менюто на монитора)

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #3

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    http://www.sysopt.com/userreviews/mo...._Flatron.html



    Ima podobni oplakvaniq tuk... drugo ne mojah da nameria



    ... mejdu drugoto tozi monitor durji 1280x1024 na 90... zashto go durjish na 85 pri 1024x768 ?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    47
    #4

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    Ami taka ili ina4e sum 4uval 4e kolkoto na po-malko Hz-a durji 4ovek monitora si ,tolkova mu e po-dulug jivota,az zatova oshte ot purviq den do durja na 85Hz i pri kontrast 40 brightness max 40 ,no obiknoveno sedi na nula.A za pisukaneto - mnogo e nepriqtno.DA ne bi da e ot elektri4eskata mreja,ein frend vika 4e mojelo da e ot tova 4e ne e dobre zazemena...A az nai-posle sled uporito i dulgo subirane na kinti si kupih hubav monitor i sega toq problem (( Mnogo mie kofti....

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    47
    #5

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    Pre4etoh tova deto sa go pisali i sega kakvo? Da zvunkam v Stealtecha i da se oplakvam li ? kakvo da pravq? Sega primerno si raboti perfektno... ?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #6

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    Crusader mojesh da probvash s malko razmestvane... primerno v druga staia, drug kontakt, da mahnesh vsichko okolo monitora kato elektronika... vunshni modemi, lampi, bezjichni telefoni... sushto taka moje da probvash pri razlichni temperaturi na sredata okolo monitora. Ako nishto ne se promenq pusni i raboti/igrai opredeleno vreme na druga rezoliuciq (1280x1024) i vij dali pak shte pravi niakakvi zvukovi mizerii. Niama da e losho da napishesh i edin mail na LG Support-a... obiknovenno otgovariat sled sedmica, sedmica i neshto.

    Mejdu drugoto i az mislq da si vzimam takuv monitor



    Mejdu vprochem imah edin Hansol Mazellan 501P koito go durjah blizo 3 godini na 1024x768x32 na 90Hz i v momenta mu niama absoliutno nishto i izjiviava vtora mladost pri edin priqtel

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    crusader, това е пренатоварване на монитора при високи резолюции на висок refresh, но 10х7 на 85 е прекалено малко за този монитор, за да реагира по този начин. ниското напрежение на мрежата също е фактор. обърни внимание дали пищи след намаляване на осветеността и контраста.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #8

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    Отивай с гаранцията във фирмата най-добре.Там хората трябва да ти кайат за какво става дума

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    а те по принцип по фирмите колкото разбират повечетооо.....

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    47
    #10

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    Blagodarq na vsi4ki.Zna4i nezavisimo na kakva rezoliuciq go puskah shtom e na 85Hza si pishti gadno.A kato go pusn ana 100Hz-a i vsi4ko si e perfektno.Da beshe obratnoto razbiram...ama... Ima 2 AC adaptora za Switchove na 1 pedq ot nego.Da ne bi da e zaradi tova?A i kompa mi e na 5 prusta ot drugata mu strana?

  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #11

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Crusader


    Zna4i v4ra si kupih LG Flatron F700P ot Stealtech (220$ ebz faktura).Si4ko si mu e to4no ama toq sledobed dokato si djugah Age 3 (1024x768|85Hz) prez pove4eto vreme se 4uvashe visoko4estotno pisukane otkum kineskopa.Da znaete ot kakvo moje da e ?NQkakvi suveti?Kum 17-18 4asa sprq da pisuka i dopredi malko pak po4na .Vika pisuuuuk za okolo3 sekudni i spira.i taka prez 30 sekundi - 1 minuta 4e daje i sega dokato pisha.Tva pisukane e takova visoko4estotno i ne e mnogo visoko kato shum ,no vupreki tova az go 4uvam i qko me drazni.Please daite akul kakvo da pravq ovreme!!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Minal si se - otkadeto i da si go kupish ste e darven...

    Poznati ot firma kazvat sashtoto.



    Da si beshe vzel 99G - nishto che e obal..

  14.  
     
  15. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #12

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Crusader


    Ami taka ili ina4e sum 4uval 4e kolkoto na po-malko Hz-a durji 4ovek monitora si ,tolkova mu e po-dulug jivota,az zatova oshte ot purviq den do durja na 85Hz i pri kontrast 40 brightness max 40 ,no obiknoveno sedi na nula.A za pisukaneto - mnogo e nepriqtno.DA ne bi da e ot elektri4eskata mreja,ein frend vika 4e mojelo da e ot tova 4e ne e dobre zazemena...A az nai-posle sled uporito i dulgo subirane na kinti si kupih hubav monitor i sega toq problem (( Mnogo mie kofti....

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Братче не се спичай толкова...не видя ли колко му е проектния живот на монитора - 25000 часа - като го разделиш на 24 получаваш ~3 години нон-стоп работа []. Пускай го на мах па като се скапе ще го смениш[]

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #13

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    Малко си в грешка. Проектният му живот е 50000 часа.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #14

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Отивай с гаранцията във фирмата най-добре.Там хората трябва да ти кайат за какво става дума<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Toi choveka si kaza che go e kuil bez faktira - garanciq nanaici...nadiavam se ot StealTech da sa pichove i da sa ti dali, no mai shte si ostana s nadejdite Az pone ne bih si kupil monitor, processor ili hard bez garancionna karta (t.e. bez dds s dve dumi



    Mejdu vprochem, probva li vsichko koeto ti kazah... v edin sused imahme sushto problemi s s negovia Samsung (ne si spomniam model , otnovo 17 inchov) koito sled okolo 30-40 minuti rabota izkliuchvashe i sled kato bivashe povtorno vkliuchen, izkarvashe vsichko v ubiti lilavi cvetove... i taka dokato ne sedi izkliuchen totalno za okolo 2-3 chasa... chudihme se ot kakvo moje da e, probvahme v nas - bachka si na 6. Premestihme cqloto PC v druga staq (v suseda) i hop - ne go chuhme poveche... taka i ne se razbra ot kakvo e, no nali zaraboti i go za****me. Monitorite sa si dosta chuvstvitelni kum vsiakakvi ionni (pusnete ionizator v staiata i shte razberete ako imate po-losh monitor i eletromagnitni promeni... taka che probvai purvo v druga staq, i sled tova v niakoi priqtel. Vse pak ne si kupil monitor za blizo 500 leva, za da mu se nervirash




  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    47
    #15

    POMOSHT Noviq mi monitor!

    Ami ne moga da premestq monitora v druga stq shtoto sum v studentski grad i prosto NQMA druga staq samo 1 e :P .

    Mahnah adaptorite okolo nego ama jok efekta e nulev.Sega sum go pusnal na 100 Hz pri vsi4ki rezoliucii i tolkoz.Zasega nqma problemi

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Pomosht Bluetooth
    От Lubaka във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 18-08-05, 23:24
  2. pomosht
    От Yokosan във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 01-11-03, 03:07
  3. Pomosht za web stranica
    От Fifilotka във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-03, 15:09
  4. pomosht otnosno hdd
    От cKj във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 10
    Последно: 05-07-03, 08:54
  5. noviq AMD Athlon XP Thoroughbred
    От dilura във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 63
    Последно: 24-12-02, 03:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе