Резултати от 1 до 7 от общо 7

проблем с принтер HP C5280 All-in-one

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    346
    #1

    проблем с принтер HP C5280 All-in-one

    здравейте имам този принтер от доста време до днес работеше без проблем днес поисках да напечатам един документ но притера не реагира (нито от компютъра нито от неговите бутони) започна да мига удивителната лампичка а на екрана се изписа Печатащи касети Виж документацията на принтера (в нея нищо не пише по този въпрос) печатащите касети са пълни сложени са преди месец не знам какво да правя моля ви помагайте

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #2

    Re:проблем с принтер HP C5280 All-in-one

    Пълни оригинални или пълнени? Пробвай с подмяната им една по една, първо черната и после цветната ако има от къде да си вземеш за пробата!
    Преди това може да почистиш контактните площадки на главите и принтера, да няма някоя с лош контакт!

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    346
    #3

    Re:проблем с принтер HP C5280 All-in-one

    оригинални HP са не са пълнени разгледах го отвътре е доста е омазан не знам какво до почистя утре на светло ще го разгледам по-добре възможно ли е въпросните касети да са електрически повредени ?

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #4

    Re:проблем с принтер HP C5280 All-in-one

    Първо почисти контактите. Да възможно е някоя от касетите да се е повредила.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    346
    #5

    Re:проблем с принтер HP C5280 All-in-one

    почистих контактите първо изписа "поставена е празна черна касета" после отпуших касетата и изписа "проверете касетата в дясното отделение" смятам че се е повредила без почти да е печатала ще купя друга и ще проверя,но за пръв път купувам оригинална касета в черна кутийка и можеби ще се окаже дефектна
    досега винаги съм купувал в бяло-синята и не съм имал проблем

    кутийката и беше такава

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #6

    Re:проблем с принтер HP C5280 All-in-one

    Оригиналните консумативи са с гаранция. Ако си запазил касовата бележка, може да пробваш да я рекламираш.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    346
    #7

    Re:проблем с принтер HP C5280 All-in-one

    колеги доста време бях го зарязал но ми се наложи да го ползвам и пак греда не разпознава нова оригинална касета пише "поставена е използвана касета" в оторизирания сервиз ме посъветваха да го изхвърля и да си купя друг защото ремонтът щял да струва скъпо колеги дайте съвет какво да го правя или координати на човек които може да го оправи

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем принтер
    От amda във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-11, 16:43
  2. Проблем с принтер
    От DerekMTN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-03-06, 12:55
  3. Принтер проблем :(
    От ManiMani във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-04-05, 17:17
  4. Проблем с принтер
    От bib във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 17-03-04, 13:56
  5. Проблем с принтер
    От Coppermine във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-03, 09:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе