Резултати от 1 до 3 от общо 3

Как да оправя това ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #1

    Как да оправя това ?

    Здравейте, имам един въпрос на който предполагам че отговора е "никак" но все пак искам да питам - как се оправя това ? /проблема е визуализиран на прикачения файл./
    Ако някой има идеи за нещо което мога да направя сам вкъщи? Проблема е че не съм се занимавал с такива неща до сега дори не знам как се наричат тези проводници напълно бос съм на тази тема. За това приемам всякакви съвети. Благодаря предварително!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re:Как да оправя това ?

    Това което гледам е прекъснат лентов кабел на дисплей, може и да греша. За това ако не те мързи опиши точно какво е станало. Ако е лентов кабел ... виждал съм как на дисплей на siemens c35, беше запоен и със силикон нагоден. Друго което е ако може с някакво силиконово лепило, да го закрепиш и после с проводящ лак да стане ... друго .. смяна на целият повреден компонент

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #3

    Re:Как да оправя това ?

    Да, всъщност е точно това лентов кабел към дисплей и е прекъснат. Става въпрос за джобен часовник/календар/калкулатор/аларма... имам още 2 такива и се опитвам от 3 да направя един работещ. Гледам го тоя лентов кабел и потресаващо просто не виждам нищо на дисплея, никакви проводници нищо има някакви каот ленти в/у самия дисплей ама не е точно проводник а някаква лента.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да оправя флашката си?
    От zloRadi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 25-01-12, 10:13
  2. как се оправя това?
    От IBANEZ_ във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 07-03-06, 13:42
  3. какво е това и как се оправя
    От IBANEZ_ във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 04-11-05, 01:11
  4. Как да се оправя с 98-ца
    От getza във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-01-05, 10:24
  5. Как да оправя хард?
    От Da_Hacker във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 17-09-04, 16:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе