Резултати от 1 до 8 от общо 8

ami... i az... da pitam za konfiguraciq

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. pro
    pro е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    187
    #1

    ami... i az... da pitam za konfiguraciq

    iskam da si wzema nowo pci sega-zasega sym se sprql na athlon 1800+ kato procesor. obache ne znam s kwo dyno i kyw ram da go kombiniram. rama estestweno predpochitam da e 512 no i s 256 shte se zadowolq. rabotata e tam che konfiguraciqta trqbwa da se spre do $450 bez monitora. ne mislq da klokwam shtoto ne widqh osobena polza i nqkakwa grandiozna proizwoditelnost ot durona i abita mi kloknati. zwuk i lan na dynoto syshto ne mi trqbwat za raid pyk izobshto ne goworim ;-)



    wideoto iskam da e priqtno GF3.



    iskam i dvd i pisachka da rygna kym pcto taka che rabotata e malko hiks... drebni prostotijki kato mouse i kbd nqma da mi trqbwat. estestweno shte mi trqbwa i zwuk no ne sym fen na wgradenite shtoto imam live na drugoto pc i mislq nego da slova na towa pc a toq zwuk na staroto.



    i cqlata taq rabota bez dds i na izplashtane ;-)



    are mersi za infoto ;-)

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #2

    ami... i az... da pitam za konfiguraciq

    Ами полза от overclok има, но щом си си решил че нямя да издуваш ок.Дъно можеш да жземеш Epox 8k5a2, а като памет може и 266 да е след като няма да clock-ваш

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    50
    #3

    ami... i az... da pitam za konfiguraciq

    vzemai edin ASrock k7vt2 ot Sunny eftino e combo sd/ddr, az zglobqvah edno pc s takova dano i palomino 1700+ dynceto za parichkite si e vurha. Ima reviu na takova dano v http://www.comexgroup.com/. Pyk za vgradenite sound i lan kato ne ti haresvat ne gi polzvai.Za ostanalite chasti nemoga da ti dam syvet tui kato ne so poqsnil kakvi da sa. A pisachka vzemai nqkoi TEAC zavisi ot parite s koito razpolagash. Za videoto nemoga da kaja

    Usperh pri izbora



    Iakomir Iakov

  5. pro
    pro е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    187
    #4

    ami... i az... da pitam za konfiguraciq

    crash: toq epox dosta nadhwyrlq parite koito mislq da delna za dyno. wse pak nad $100 weche e drug pazaren klas.



    iakomir: da, tazi e dostatychno tynka i wypreki che ne e wyrha na proizwoditelnostta move bi shte mi swyrshira rabota.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #5

    ami... i az... da pitam za konfiguraciq

    Да, сега като гледам колко пари имаш...жзимаи нещо евтино с КТ266 и си готов.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #6

    ami... i az... da pitam za konfiguraciq

    Gledam v listata na most dynata na MSI sa malko po-evtini ot Gigabyte-skite. Dokolkoto sym 4uval MSI-kite se hvalqt s golqma stabilnost. Nqkoi ima li nqkyv kontakt(nabludeniq) ot poslednite im atlonski dyna?

  8.  
     
  9. pro
    pro е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    187
    #7

    ami... i az... da pitam za konfiguraciq

    a msiskite wideokarti s msiski dyna logichno li e da se dyrvat po-dobre? ;-)

  10. pro
    pro е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    187
    #8

    ami... i az... da pitam za konfiguraciq

    gledam razlikata mevdu palomino 1800 i 1900 w cenata zapochwa da se topi... nqkoj ima li nabliudeniq koj e po-dobriq izbor?



    tuka kolegata kayso mi kaza da wzemam Gigabyte 7VAX a kato cheta rewiutata po dumite na horata to se klokwa do 200 FSB bez mnogo zor taka che move da si promenq mnenieto za klokwaneto i da ponaduq malko mashinkata.



    drugo - oswen chaintech GF3 wideoto, koi drugi sa adekwaten izbor okolo tiq pari? radeon 9000pro go gledam che e na tiq pari pak? ima li nqkyde srawnenie?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Konfiguraciq za PC
    От daniela във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 06-01-06, 19:22
  2. Help-konfiguraciq
    От gonzolito123 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 27-12-04, 15:39
  3. Pomognete mi s izbora na konfiguraciq?
    От Nasko--- във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 17-06-03, 17:48
  4. DVD Rom+Konfiguraciq Vypros??
    От MadMax във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-02-03, 03:55
  5. Daite idei za Athlon konfiguraciq
    От Miroir във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 27-12-02, 21:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе