Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 36

Zapisva4ka LG ili NEC ????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #16

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    Не разбирам каква мечта може да представлява за някой IDE записвачка за 120$..мойта я взех точно за 120 SCSI,Bundle пакет ,дойде си барабар с контролера,на който скоро закачих и един USCSI 160 диск

    Но пък за сметка на тва Yamaha e една от най-добрите!!



    Yozo:Tи имаш ли неква идея колко такива боклуци са ми минали през ръцете?Къв е тоя тъп линк дето си ми го дал?Дел е асемблатор,не производител,а тва че ти имаш такава и не се е прецакала до сега:ми радвай се!!


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #17

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    Линкът не е тъп, а е на Dell, а те не са само асемблатори, а най-големите асемблатори в света и щом те вграждат в компютрите си NEC през ръцете им са минали много повече от колкото през ръцете на Петров.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #18

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    Мда, затова Yozo e прав.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    146
    #19

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    Offtopic :



    ".........по същата причина не си зех тояга 4200 с 64 рам, а лийдтек 4400............."



    Голям хумор, човека, който твърдеше, че Лийдтек са "дървета" си е купил такава карта......честито..Знам , че темата е друга.Не се заяждам, но нямаше как да не ми направи впечатление..

  6. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #20

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    Да Цуци, 64 мб-вото изпълнение на Лийдтек си е тояга отсякъде, но 4400 може да се каже, че е най-добрата от класа си... И не съм казал, че Лийдтек са тояги, а споменах определен модел Лийдтек, освен това ти бях пуснал линк да четеш, което явно не си сторил :-))) Но да се изкажеш неподготвен си първа писта, няма лошо :-))

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #21

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    Тва нета е пълен с ламери!!Вие кво мислите.че Дел ще вграждат Ямаха?Ми те тогава биха стрували двойно:някой да е виждал маркова машина със качествени компоненти?

    Просто се чудя как може някой които се смята за поне маааалко отбиращ от ПС да хвали CDRW с ATAPI интерфейс:безплатен обяд няма момчета,качественото струва пари

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #22

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    Abe ti chuvash li se???!!! dai da kupuvame togava samo nemarkovi sistemi, shoto sa kachestveni, da da kupuvame ot firmichkata na petrov shtoto toi mnogo razbira, daje poveche i ot dell, i ima ogromen ekip ot teseri i injeneri t.n. ciala fabrika za pc-ta e kupil. i asemblira samo s kachestveni noname komponenti. a dell i hp i compaq - te sa *****i, ne znayat kak da podbirat komponentite taka che da im varviat perfektno sistemite, i vautre kato otvorish kutiata - malee ujas - samo markovi komponenti - jazuk za parite. Petrov vij kvo, ne mojesh da me ubedish men ili koito i da bilo che dell i drugite svetovni proizvoditeli ne si razbirat ot rabotata. mi zemi im prai konkurencia togava kato sa zle i samo bokluci sglobiavat!samo deto bulgarskite asemblirani sistemi zabivat prez 10 min... aide vesela koleda. i

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #23

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    "безплатен обяд няма момчета,качественото струва пари"



    choveka pita: LG ili NEC - yavno iska budjeten variant. otkade na kade she predlagash zapisvachka za nad 120 $. i kakva rabota poveche she mu varshi? bi li mi obyasnil. toi nito e tragnal da zapisva s hilyadi, nito iska velika skorost, osven tova vaprosnite lg i nec davat defekten zapis 1/500 nai-mnogo, v tova sam siguren... a spored tvoito izkavane nai-dobre da si kupim mashina za zapis na cd-ta za 50000-100000 $. hem she bulva stotici broiki za minuta, hem she dava minimum brak... kvo ot tva che e super skapo, evtin obyad nyama momcheta, kachestvoto pariciii struvaaa! ;-)


  11. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #24

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    i idi ako obichash na nvworld.ru puk viz vav foruma bratushkite koia zapisvachka nai-mnogo hvaliat - nec. i samo ne mi kazvai che rusnacite ne razbirat i sa lameri che mnogo she mi padnesh v ochite. koi razbira togava - samo ti li?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #25

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    Yozo, ти дръпна набързо с три мнения напред...

  13. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #26

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    Мен пък не ми е ясно защо някой ще даде 120 долара за тояга записвачка скъзи, а няма да си земе за тия пари хубава, но иде :-))

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #27

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    марковите машини са oem клас, ако това ви говори нещо - машина, чието предназначение е да работи, а не да постига резултати. затова си и плащаш - за сигурността и затова в общи линии админ-а ти да не е по-умен от градински домат - преинсталации, принтери и т.н.



    nec са си супер записвачки, само дето нямат overburn. но и с това се свиква - нито има толкова голяма нужда от големи дискове, нито пък няма къде да намериш приятелче с teac или lg [].

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #28

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    ami nie tukmo za sigurnostta govorim. umereno barzi, markovi, dobre podbrani i kachesveno kombinirani charkove + imeto i garanciata na golemia proizvoditel - ei tova e markovata sistema. SIGURNOST! kakvo me interesuva dali she zapisha diska za 3:00 min ili za 3:30? vajnoto e %-a na defektnite diskove i jivota na zapivachkata.



    FearMe, za moita 9100A Nero-to kazva che ima overburn. ne sam probval da overburnvam s nec-a, ne mi i tryabva. nad 700 mb filmovi failove mnogo ryadko se sreshtat.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #29

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    Gledam izlqzal 48x24x48 zapisvak na LG za okolo 75$ Dali si struva da si go vzeme6?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #30

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Yozo

    FearMe, za moita 9100A Nero-to kazva che ima overburn. ne sam probval da overburnvam s nec-a, ne mi i tryabva. nad 700 mb filmovi failove mnogo ryadko se sreshtat.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Записвал съм 812MB дискове с такава... не бяха филми точно, но все пак...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. bavna zapisva4ka:((
    От dimitroff във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 03-04-05, 23:20
  2. Kakva zapisva4ka da si kupq?
    От Crusader във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 07-02-03, 23:14
  3. koq e naj-dobrata zapisva4ka
    От dilura във форум Общ - хардуер
    Отговори: 90
    Последно: 11-01-03, 20:06
  4. Poblem sus CD i zapisva4ka?
    От CreatoR във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 08-11-02, 22:37
  5. Pitane za Zapisva4ka!!!!
    От simple_man във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 01-11-02, 01:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе