Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 36 от общо 36

Zapisva4ka LG ili NEC ????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #31

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Мен пък не ми е ясно защо някой ще даде 120 долара за тояга записвачка скъзи, а няма да си земе за тия пари хубава, но иде :-))

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Поредната и най-голяма(засега) простотия която е писала твоя милост



    Съветвам горещо :LG е в пъти по здрав,а е на подобна цена.



    Yozo;недей да ми говориш за маркови ПСта при положение че ти никога предполагам не си работил с такива:нямаш никакво право да подвеждаш хората които търсят съвети от практиката а не безсмислени линкове



    g_velev:лично аз такъв проблем със заключване не съм срещал

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    112
    #32

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    Единствения плюс на марковите машини е, че имат голяма гаранция и много добър лизинг. Що се отнася до сигурността не мисля, че са по стабилни поне от опита който имам с 3 COMPAQ-a.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #33

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    За гаранцията е така:поне 3 години,личното ми мнение обаче е,че тва си е таралеж в гащите на дилъра продал машините и ОСОБЕНО на сервиза,който ги обслужва:работя във фирма,която сервизира над 4000 маркови и НОВИ(на по малко от година)машини,и повярвайте ми,нищо марково няма в тяхвсе пак по търгове немогат да участват асемблурани машини,особено в БГ,тъй като нямат необх.сертификати:фирма Перси от край време се опитват да пробият с БГ асемблати,но досега не са успели...за съжаление.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #34

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DPetrov



    Поредната и най-голяма(засега) простотия която е писала твоя милост

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ако това беше адресирано към мен, не виждам обосновка, аз съм си прост де, ама поне имам желание да се науча :-))

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #35

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    mi kvo da ti kaja DPetrov, imam opit s markovi mashini - taman 12 -polovinata IBM, drugata COMPAQ, vyarno dosta starichki sa ama kvo ot tova - v sluchaya ne govorim za proizvoditelnost. ama aide poveche ne mi se zanimava da se razpravyam. bg asembliranite sistemi bili stabilni kolkoto markovite [:-bigeyes2][:-bigeyes][:-bigeyes2]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #36

    Zapisva4ka LG ili NEC ????

    Otnosno turgovete v Bg naistina samo uj markovi PC-ta mogat da u4astvat. Sertifikati, a i podkupite sa dobri. Konkretno za spe4elen turg za okolo 100 broia Gateway Celi 800Mhz 64Ram 20GbHDD 15 in4 Hansol 510A Win2000 i 5 server Gateway6400, na koito im gurmi raid o6e v na4aloto - za tia pari moje da se vzemat mnogo po iaki BG konfiguracii, osobeno v Persy. Ne sum im slujitel i niamam ni6to ob6to s tiah.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. bavna zapisva4ka:((
    От dimitroff във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 03-04-05, 23:20
  2. Kakva zapisva4ka da si kupq?
    От Crusader във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 07-02-03, 23:14
  3. koq e naj-dobrata zapisva4ka
    От dilura във форум Общ - хардуер
    Отговори: 90
    Последно: 11-01-03, 20:06
  4. Poblem sus CD i zapisva4ka?
    От CreatoR във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 08-11-02, 22:37
  5. Pitane za Zapisva4ka!!!!
    От simple_man във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 01-11-02, 01:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе