Резултати от 1 до 8 от общо 8

Съвет за Hyperband tuner :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Gadget
    Guest
    #1

    Съвет за Hyperband tuner :)

    Ще си пускам Cable TV, но TV-то ми няма hyperband tuner и няма да мога да гледам 1/4 от програмите Това не е болка за умиране, но...



    Въпросът ми е има ли начин да си купя такъв тунер и да го сложа в TV-то, на каква цена и откъде? TV-to ми е Aiwa, а другото Goldstar.



    Моля, бъдете конкретни, защото в тази област не съм много компетентен



    Благодаря ))

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Съвет за Hyperband tuner :)

    На всеки телевизор може да се сложи хипербанд тунер но ти препоръчвам да го дадеш във сервиз да ти го направят. А и тунера трябва да е марков щото има много ментета. Абе те в сервиза си знаят.

  4. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #3

    Съвет за Hyperband tuner :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Gadget


    Ще си пускам Cable TV, но TV-то ми няма hyperband tuner и няма да мога да гледам 1/4 от програмите Това не е болка за умиране, но...



    Въпросът ми е има ли начин да си купя такъв тунер и да го сложа в TV-то, на каква цена и откъде? TV-to ми е Aiwa, а другото Goldstar.



    Моля, бъдете конкретни, защото в тази област не съм много компетентен



    Благодаря ))

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ако TV-то ти е със стандартен тунер, а не PLL можещ и ти да си го сменищ - 10-тина спойки са. Тунери има в магазините за електроника - на ул. "Поп Богомил" и др.

    Ако не знаеш как питай някой познат/приятел да ти го направи.

    Аз също бих ти го направил ако си в София и срещу скромна почерпка (хе-хе)[][][]!!!

    Ама да знаеш че много пия !!!![][][]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    Съвет за Hyperband tuner :)

    GADGET Вземи си един външен хипербанд тунер(100лв с дистанционното си взех моя) ... всеки магазин за TV има... и недей да им даваш да ти бърникат вътре по телевизора... Просто няма смисъл.

  6. Gadget
    Guest
    #5

    Съвет за Hyperband tuner :)

    10X на всички пропуснах да кажа се едното TV има памет само от 40 канала Това може ли да се upgrade-ne?

  7. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #6

    Съвет за Hyperband tuner :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Gadget


    10X на всички пропуснах да кажа се едното TV има памет само от 40 канала Това може ли да се upgrade-ne?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Hi, общо взето не можеш да увеличиш броя на позициите за запаметяване без да смениш процесора и паметта на TV-то, което според мен (дори да може) не си заслужава.

    Ако искаш да имаш запаметени всичките програми по добре както казва DeathKnight си вземи външен тунер.

    Но по мое мнение 100лв за външен тунер са излишни при условие, че можеш да замениш вътрешния срещу макс 25лв ако ти го направи познат. Освен това като гледам какво върви по кабеларката 40 позиции са напълно достатъчни и даже са много - примерно от 60 програми тези дето евентуално може някога да гледаш нещо на тях не са повече от 10, най много 15!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #7

    Съвет за Hyperband tuner :)

    Външния е с 100+ канала []

  10. Gadget
    Guest
    #8

    Съвет за Hyperband tuner :)

    Благодаря Ви Нямам повече въпроси по темата )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Tv Tuner
    От get във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 03-12-04, 14:23
  2. TV Tuner
    От spun във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 14-03-04, 02:55
  3. TV Tuner
    От shulio във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 14-09-03, 21:50
  4. Чип на TV tuner ????
    От ivop във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 12-02-03, 16:58
  5. Help za TV tuner !
    От nikito във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 08-11-02, 08:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе