Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    17
    #1

    Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    Моля ви,дайте ми съвет кой модел на Canon 3 в 1 мултифункционален да си взема.Най вече ме интересува това да мога сам да си зареждам мастилниците,в смисъл аз съм набелязал модели но искам някой който има такъв да ме посъветва...с отзиви.
    Благодаря!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #2

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    Моят съвет е на потребител - не се набутвай с такова устройство. Сменил съм 2 и повече не искам да чуя. Самите мастилници са малки и трябва често да се пълнят/сменят. Обаче най-голямото набутване знаеш ли кое е - повече мастило отива за профилактика, отколкото за работа, защото печаташ не печаташ - трябва да пускаш поне пробна страница за да поддържаш "живи" мастилниците

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    17
    #3

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    Ами не е чак толкова зле,имам HP 2280 и 3 пъти съм му пълнил главите (понеже са комбо),но самите те се прецакаха няма смисъл да вземам нови понеже са скъпи.Ползвах го две години принтера и съм доволен,та сега са ме насочили към канон ,понеже мастилниците са поотделно от главите,въпроса е кой модел да избера,та ако някой има подобен да даде насока...

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #4

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    аз бих ти предложил да си вземеш по добре HP. Забравил си да дадеш определена цена

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    17
    #5

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    аз бих ти предложил да си вземеш по добре HP. Забравил си да дадеш определена цена
    Ами добре дай конкретен модел и причина да го избера,цена до 200лв максимум...

  7. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #6

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    бях взел лазерен 3 в 1 със факс - канон и тонер касетата няма чип и се презарежда без проблем.
    бачка вече повече от година в офиса.
    с факса обаче трудно се оправят.

    ако сега вземах принтер щеше да мастилка щеше да е с поточно мастило ли незнам как се казва а бе http://www.inksystem-bg.com/all-in-one-ciss/epson/
    купуваш по литър мастило и приключваш до живот с този принтер

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    17
    #7

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    бях взел лазерен 3 в 1 със факс - канон и тонер касетата няма чип и се презарежда без проблем.
    бачка вече повече от година в офиса.
    с факса обаче трудно се оправят.

    ако сега вземах принтер щеше да мастилка щеше да е с поточно мастило ли незнам как се казва а бе http://www.inksystem-bg.com/all-in-one-ciss/epson/
    купуваш по литър мастило и приключваш до живот с този принтер
    ами ...мастилено-струен ще вземам аз

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    68
    #8

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    Цитат Първоначално публикувано от gogych
    ами ...мастилено-струен ще вземам аз
    1- Голяма грешка е да взимаш евтино мултифункционално устройство, мастилноструйно пък - не можеш да го изхраниш, а новите модели са с чип на главите и няма заместители, това важи в пълна степен за всички модели на Canon и новите модели на HP, други принтери като марка не са за купуване, защото са боклуци, но идеята ма МФУ -то е да те вкара в разход, а не да пести!

    2- Оптимално решение е да си закупиш достъпен лазарен принтер HP - презареждат се лесно и нямат проблем с чипове и прочее, а и на практика са Canon вътре + скенер според бюджета, така ще пропуснеш един куп неприятности, а и лазерният печат е къде къде по-качествен и евтин! Евтино и хубаво няма, по-скъпичкото се изплаща във времето, а евтиното в началото те прави донор!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    17
    #9

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    Цитат Първоначално публикувано от wladimir1
    1- Голяма грешка е да взимаш евтино мултифункционално устройство, мастилноструйно пък - не можеш да го изхраниш, а новите модели са с чип на главите и няма заместители, това важи в пълна степен за всички модели на Canon и новите модели на HP, други принтери като марка не са за купуване, защото са боклуци, но идеята ма МФУ -то е да те вкара в разход, а не да пести!

    2- Оптимално решение е да си закупиш достъпен лазарен принтер HP - презареждат се лесно и нямат проблем с чипове и прочее, а и на практика са Canon вътре + скенер според бюджета, така ще пропуснеш един куп неприятности, а и лазерният печат е къде къде по-качествен и евтин! Евтино и хубаво няма, по-скъпичкото се изплаща във времето, а евтиното в началото те прави донор!

    Да,знам това, ами препоръчайте ми тогава нещо лазерно със скенер,пък ще реша

  12. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #10

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    ако сега вземах принтер щеше да мастилка щеше да е с поточно мастило ли незнам как се казва а бе http://www.inksystem-bg.com/all-in-one-ciss/epson/
    купуваш по литър мастило и приключваш до живот с този принтер
    това не ти ли хареса ?

    лазер монохромен почва от 300 нагоре.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    17
    #11

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    това не ти ли хареса ?

    лазер монохромен почва от 300 нагоре.
    Ами за EPSON нищо хубаво не съм чел...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #12

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    еми кликни на хп или цанон в сайта бе

    просто за снимки по добро от епсън няма - там съм си боокнал сайта и за това този линк пускам харесай си друг - има и инфо за техниката много, както и сравнение на цени на консумативи.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    17
    #13

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    еми кликни на хп или цанон в сайта бе

    просто за снимки по добро от епсън няма - там съм си боокнал сайта и за това този линк пускам харесай си друг - има и инфо за техниката много, както и сравнение на цени на консумативи.
    Мислех че конкретно за EPSON,идва на реч,но пък и видях HP и CANON имат по един модел тука и то на каква цена само....

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1
    #14

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    Щом като искаш сам да си презареждаш касетите, Епсоните са много добро решение виж това http://dikodesign.eu/

  18. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #15

    Re:Съвет за Canon,какъв принтер 3в1

    Цена на ЦВЕТЕН печат с най-евтиния цветен лазер на HP - 0.0275 лв
    Цена на Цветен печат с обикновен мастилен принтер на HP - 0.06 лв

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. CANON IXUS 220 HS vs. CANON POWERSHOT SX130 IS , моля за съвет
    От shapala във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 20-08-13, 16:09
  2. Продавам принтер Canon BJC-210
    От janko във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 18-02-07, 14:13
  3. консумативи за принтер Canon IP4200
    От pettia във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 16-12-06, 12:01
  4. Купувам принтер Canon
    От nenkov във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 13-03-06, 15:40
  5. въпрос за принтер Canon
    От vania във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 31-07-03, 10:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе