Резултати от 1 до 5 от общо 5

MAXTOR 30 Gb. S.M.A.R.T. грешка !! Помогнете!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #1

    MAXTOR 30 Gb. S.M.A.R.T. грешка !! Помогнете!

    Здравейте! Диска (30 GB ATA 100 7200) е на 1 година и малко, от скоро ХП то ми дава в event viewera за проблеми регистрирани от SMART а и че диска ще се скапе. Пуснах диагностичната програма на MAXTOR - Power diag, и тя ми казва същото-Smart test fail и генерира няква грешка

    Иначе диска се държи добре, нямам никакви проблеми и лоши сектори. Кажете какво да правя, едва ли от Voodoocomputers ще искат да ми го сменят, не и докато не гръмне а аз имам ценни неща на него.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #2

    MAXTOR 30 Gb. S.M.A.R.T. грешка !! Помогнете!

    kvo znachi nyama da iskat. nali si dal 100$ za 3g. garancia...be prehvurli sichko na cd-ta i im go nosi.kazi im che imash vazno info i ne jelaesh da se preebesh zaradi tyah... tova si e chist hardueren problem i te tryabva da go opravyat kakto mogat. daje im kaji da ti prehvarliat infoto na novia disk. inache mojesh da izkluchish smart-a ot bios ama tova nyama da te spasi ot skapvane. samo she sprat preduprejdeniata.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #3

    MAXTOR 30 Gb. S.M.A.R.T. грешка !! Помогнете!

    Възможно ли е тези грешки да са някакъв бъг в самия SMART??Чувал съм, че има ъпдейти на SMART именно за тези модели но не знам дали тази грешка е истинска или не!! Като тествам със SANDRA дава зашеметяващи резултати - индекс - 25000, буферирано четене 80 МВ/с писане 30МБ/с seek time 8mshmy: Абе работи здраво.

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #4

    MAXTOR 30 Gb. S.M.A.R.T. грешка !! Помогнете!

    Няма бъгав S.M.A.R.T., даде ли грешка, правиш backup и бягаш за нов диск (( За съжаление, очаквай го много скоро да изпуши Това, че работи още си е според мен въпрос на доизпушване сиреч въпрос на време ...

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #5

    MAXTOR 30 Gb. S.M.A.R.T. грешка !! Помогнете!

    proweri S.M.A.R.T statusa s nqkoq programa, koeto chete SMART registrite.



    taka ste widis zashto dawa alarmata. No nqkoi diskowe naistina ne popalwat prawilno SMART regidtrite (MAXTOR imam predwid) nenam shto gi prawqt taka. Naj-prawilno se popalwat ot Seagate spored lichnite mi nabludeniq

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. грешка Е471, самсунг AQV12VBA грешка Е471??
    От blajoblajo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 10-02-11, 14:26
  2. DMA Maxtor&XP
    От FOX007 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 06-06-03, 13:18
  3. HDD-ta IBM i Maxtor.......
    От EvilYeti във форум Общ - хардуер
    Отговори: 23
    Последно: 17-07-02, 00:23
  4. Pak za MAXTOR
    От Popkaro във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 24-03-02, 01:14
  5. Maxtor...
    От toofy във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 05-03-02, 09:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе