Резултати от 1 до 6 от общо 6

проблем с интернет трафика

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    40
    #1

    проблем с интернет трафика

    Здравейте!

    Не съм сигурен дали точно хардуерен или софтуерен е проблема ми но мисля, че мястото на темата е тук.

    От няколко дена /10-тина/ се сблъсквам със следния проблем:

    ползвам дайлъп достъп и обикновено трафика ми е около 24-30 к /данните ги взимам от графиката на програмата netmedik/ на аналогов телефон, та проблема е че след 15-20 минути той пада на 12к/пак според нет медик-а и се заковава там, до следващото логване. И пак се повтаря същото. Доставчика ми не е слагал ограничения ползвам прокси.нов софтуер не съм инсталирал.

    Дайте съвет как да постъпя?

    пПредварителни благодарности.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #2

    проблем с интернет трафика

    Според мен е нормално да е така. Обяснявам си го с появата на някакъв шум благодарение на който скоростта ти пада. Те модемите автоматично си предоговарят нова скорост ако има проблем с линията. Аз като се свържа през ноща отначало тегля с 5.9 килобайта но сутринта като го погледна вече е паднало на 4

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    40
    #3

    проблем с интернет трафика

    а дали няма да накарам модема да се предоговаря пак на по висока скорост без да се налага да се дисконектвам?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    40
    #4

    проблем с интернет трафика

    май съм гладен, изпускам цели думи!

    имах предвид дали няма начин да накарам модема ......

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    проблем с интернет трафика

    Доколкото знам това го можеха само висок клас модеми (да си качва пак скоростта след като я свали, и то само ако и двата модема са такива.)

    Иначе може да заключиш модема да се връзва на една скорост и да не пада на по-ниска... Смени си целия стринг на модема.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #6

    проблем с интернет трафика

    LGLG<blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by PROKOBA


    Според мен е нормално да е така. Обяснявам си го с появата на някакъв шум благодарение на който скоростта ти пада. Те модемите автоматично си предоговарят нова скорост ако има проблем с линията. Аз като се свържа през ноща отначало тегля с 5.9 килобайта но сутринта като го погледна вече е паднало на 4

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Бре ти с каква линия го правиш това нещо? Щото имам чувството че е с аналогова!?

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Следене на интернет трафика - Как?
    От Stanley във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 15-03-08, 12:36
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-11-05, 15:00
  3. Пак за трафика ...
    От Mitko_G във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 03-12-03, 22:30
  4. Контрол на трафика
    От Penta във форум Мрежи
    Отговори: 30
    Последно: 15-09-03, 17:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе