Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Избор на лаптоп?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #16

    Re:Избор на лаптоп?

    Всички горят колега - като се прегрее става проблема .
    Наскоро един dell n5110 му замина и дъното и харда - на 6м. с nvidia 1 Gb video
    добре че бе гаранционен, но клиента ще го пуска да си "ходи"

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    122
    #17

    Re:Избор на лаптоп?

    Айде още един Inspiron от тая серия(5110) в черния списък - дъното замина на 4-тия месец. Те Dell нека дават 3 години гаранция, ама като стои една камара време в сервиза и на човек да му се отще повече да се занимава. Като че ли в тоя клас(около 1000лв.) най-малко оплаквания има от Samsung и Asus K серията, макар че аз лично съм малко предубеден към ASUS - знам ли, може и да са се взели в ръце. Обаче за Inspiron не ща да чуя вече.

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #18

    Re:Избор на лаптоп?

    Едно време лаптопи правиха Toshiba, DELL, IBM, COMPAQ... После като видяха пазарната ниша куцо, киораво и сакато, започна на прави лаптопи, тва ASUS, Gigabyte, BENQ , сега и SAMSUNG...
    Да ама да направиш лаптоп не е като да направиш дънна платка, затова "новите" производители, размътиха водата, подбиха цените и изчезнаха (с малки изключения) затова сега се радваме на евтини развалящи се ДЕЛ-ове, а старите производители спряха да правят лаптопи...

    Марките на които в момента може да се разчита катo изключим apple маи остана Lenovo, Samsunga много скоро и тои ще е в канавката според мен. Самсунг още само консмическа совалка не са направили, ама лошото е, че като изключим 2-3 продукта всичко друго е боклук...

    А относно гаранцията, пуснете една анкета, да видим какво ще поредпочете по-голямата част от хората. Да чака 1 месец гаранция или да си загуби дадените пари...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    122
    #19

    Re:Избор на лаптоп?

    To за това е добре да се гледат конкретни модели, а не марки. Щото Inspiron-ите(новите) са доста нискокачествени, но пък Latitude са много здрави. Palvilion-ите на HP са всеизвестни с огромното си количество следгаранционни проблеми, но пък ProBook биват, а Elitebook са едни от най-добрите. Същата работа е и при Тошиба. Само Fujitsu като че ли държат фронта с доста здрави Lifebook, но за сметка на по-слаб хардуер за същата цена на други марки. Самсунг-а ще го видим - наистина всичко правят и имам много лоши впечатления от някои техни "творби"(хардовете например - те за това и си продадоха подразделението на Seagate), както и отлични впечатления от телефоните, и средния, и висок клас телевизори. Специално лаптопите им които съм пипал са ми харесали - сравнително стабилна конструкция, много добре проектирано охлаждане, доста добри дисплеи. Поне за сега не съм чувал сериозни оплаквания от хора които ги имат, но ще видим след 1-2-3 години като остареят сегашните модели.

  6. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #20

    Re:Избор на лаптоп?

    Не знам кой от вас от кога продава лаптопи,но Самсунг съм виждал още през 2005г. в Техномаркет и струваше 3000лв.тогава.Изумлението ми бе голямо за първи път виждах Самсунг компютър.А с оглед на параметрите на другите около него си личеше ,че е поне още 2 год по стар модел.Потърсих го сега този модел ,но го нямат вече на сайта.После нещо изчезнаха от нашия пазар и ето ,че на скоро пак се появиха.Не смятам,че вчера са започнали да ги правят ,а и в Англия бяха най разпространената марка ,която се продаваше по магазините.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. избор на лаптоп
    От geri_68 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 21-08-11, 23:00
  2. Избор на лаптоп
    От pspgamer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 02-07-11, 17:44
  3. избор на лаптоп
    От Firefox във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 23-06-10, 20:57
  4. Пак за избор на лаптоп
    От shell във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 27-12-06, 23:05
  5. Избор на лаптоп
    От TIMEX във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 30-07-03, 23:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе