Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с UPS Inform Guard 2400VA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    1
    #1

    Проблем с UPS Inform Guard 2400VA

    Здравейте,
    имам UPS Inform Guard 2400VA, но скоро ми светна светодиод "Претоварване". По принцип имам само един компютър след него, но дори и като го оставя на празаен ход, проблема е налице отново. Също така преди месец му смених и батериите. Светодиода свети постоянно и се чува и звук?!?
    Някой разполага ли с електрическа схема и били могал да ми подскаже проблема?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #2

    Re:Проблем с UPS Inform Guard 2400VA

    Що не пробваш на първо време да му откачиш акумулатора за няколко секунди и да си го възстановиш .

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #3

    Re:Проблем с UPS Inform Guard 2400VA

    Амии проблема е прецакана електроника. Преди години във една от бившите фирми където работих имахме неблагоразумието да закупим 5 броя Инфо Гард - със различен капацитет. В рамките на 18 месеца всички до един им се прецака електрониката - освен описания ефект - отчиташе че няма входно напрежение, незареждане на батерии и т.н. Тъй като бяха с 1 година гаранция - просто "пихме една студена вода" и взехме UPS -и на MGM - сега EATON. От колегата който е на моето място разбрах че вече няколко години никакъв проблем със тях.
    Съвета ми е - не се занимавай с този UPS.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. UPS Inform Guard 1200AP проблем!
    От kriso.3206 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 04-07-13, 11:45
  2. Отговори: 19
    Последно: 19-07-10, 10:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе