Резултати от 1 до 3 от общо 3

Комп за DIABLO 3?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #1

    Комп за DIABLO 3?

    здравейте , понеже мисля поиграя поне месец а не ми се дават парички за нов комп мисля да изровя от килера стария таралясник /от 4-5 години само лаптопи търкалям а не стават за игра/
    та по спомен процесора е пентиум 4 двуядрен 805.
    имам някакво асус дъно с pci express.
    памет ще намеря да купя.
    по спомен 400 ватово фортронче.
    бях дал към пет стотака за 7600 нвидиа а сега трябва да я хвърля.

    но искам да го направя тихичък.

    препоръчайте
    1. тих охладител за процесора - до към 50-тина лева. 805-цата ако не съм объркал модела е с TDP 95 W
    2. пасивна видео карта която да върти добре диабло 3. искам да е пасивна че много перки стават. HDMI е силно препоръчително.
    3. има ли начин да вържа 2.5" твърд диск към сериал ата ? остана ми от едно гръмнато HP и е по-тих от 3.5"

    предполагам старата памет няма да спъне чак толкова игрицата и няма да трябва да сменям дъното и да ползвам процесора.
    мерси предварително.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:Комп за DIABLO 3?

    абе мене, ако питаш, трябва да си смениш процесора, дъното и рамата.
    Тоя процесор е голяма хилка! На времето, тия D, ги бяха пуснали на 478 и 775, на 478 не бяха лоши, ама на 775, мани мани.
    Пък и да ти кажа, каквато и видеокарта да сложиш, пак ще си бъде спъвана, от останалото.
    Иначе хард 2,5, се качва на SATA, като 3,5. Ако пък е IDE, си има платки, за тая работа, едната страна в харда, другата в сатата.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    122
    #3

    Re:Комп за DIABLO 3?

    Наистина, един Pentium G8xx за 150лв. ще изкара много по-добра производителност от вехтия Pentium D 805. Най-добре продавай каквото е останало и няма да можеш да ползваш - дъно, процесор и RAM, и се мятай направо на LGA1155. E, все пак всичко зависи от това каква сума си готов да дадеш за компоненти(освен 100-те лева за играта), но ако толкова държиш на старата барака може да минеш с една HD6670.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Diablo 3
    От Smurfa във форум ИГРИ
    Отговори: 14
    Последно: 08-07-08, 22:36
  2. Diablo 1 problem
    От izwerga във форум ИГРИ
    Отговори: 7
    Последно: 03-01-05, 12:06
  3. EL DIABLO ORIGIAL CD LEY
    От nniki във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 05-12-03, 18:32
  4. DIABLO 2 CD-key za battle.net
    От totogafa във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 19-06-03, 21:39
  5. Diablo 2 Cd-Key
    От user25 във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 05-05-03, 02:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе