Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29

Проблем с прегряването на компа.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #16

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    Една преинсталация барабар с драйверите е около час - до сега щеше да си забравил. Но ти явно предпочиташ по трудния начин

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #17

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    Не е невъзможно БГ интерфейс на Windows 7 HOME, ама става с "хитринки" които ти нарушават "целостта" на уиндоус...

    Иначе относно "ОМГ , аз ти казвам че вчера си вървеше ти ми викаш да си го прейнсталирам" - преинсталирал съм компютър с формат, и след не повече от 3 часа са ми се обаждали, че е бъкан с вируси - и се наложи втора преинсталация.
    Така, че за да влезе вирус не ти трябват дни, а секунди (особено ако си "изобретателен" и кликаш на всичко мигащо дето ти се покаже)

    Все още съм убеден, че съвета ми за преинсталация, е най-правилния в твоя случай:
    1. Нямаш знанията да го почистиш. А дори и да четеш и да питаш, това ще ти отнеме дни...
    2. Не винаги заразата може да се изчисти на 100%, увредения уиндоус не се лекува...

    И на на последно място. Ако не можеш да си го направиш сам, почистването на вируси е почти 2 пъти по-скъпа процедура и по времеемка от преинсталацията... :D

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    45
    #18

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Една преинсталация барабар с драйверите е около час - до сега щеше да си забравил. Но ти явно предпочиташ по трудния начин
    Бооо , никога не съм преинсталирвал компютър нямам с никаква представа как става.. като го инсталирам този въпросен windows после не мога му намеря някакъф гаранционен код. и тн абе просто дайте някоя тема да се поразбъркам ;д и ми препоръчайте хубав Windows

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #19

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    Цитат Първоначално публикувано от Angel Svalqcha Виж публикацията
    Бооо , никога не съм преинсталирвал компютър нямам с никаква представа как става.. като го инсталирам този въпросен windows после не мога му намеря някакъф гаранционен код. и тн абе просто дайте някоя тема да се поразбъркам ;д и ми препоръчайте хубав Windows
    По няколкото реда които си написал, моят съвет е - вземете компютъра и в сервиз. там знаят какво да направят...
    По втората точка, тъй-като най-вероятно си хвърлил 200 лв за този Windows, безмислено е да го "хвърляш" и да инсталираш пиратски...

    От къде си?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    45
    #20

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    По няколкото реда които си написал, моят съвет е - вземете компютъра и в сервиз. там знаят какво да направят...
    По втората точка, тъй-като най-вероятно си хвърлил 200 лв за този Windows, безмислено е да го "хвърляш" и да инсталираш пиратски...

    От къде си?
    Еми от Германия съм , познавам 1,2 сервиза наоколо в единия беше някъф китаец :D и ме излъга с 1 видео карта и преинсталации..за 100 $ а в другия ще ми излезе скъпо.. идеи ?

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #21

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    В Маймунда има тема как се инсталира Седмицата и самата ОС вкл. на Български ако искаш.
    Общо взето са няколко цъкания и чакане та е елементарно и не виждам нищо сложно.
    Ако нямаш достъп до тракера подобни теми има и на други места. Например тук.
    Дори да объркаш нещо няма нищо фатално и ще го направиш пак.
    Едва ли е добра идея всеки път като има проблем да мъкнеш компютъра по-сервизи и да даваш пари.

    пс. След като изтри гадините с Malwarebytes Anti-Malware и рестартира процесора пак е натоварен на 100%?
    Този пост е редактиран от sunabouzu2; 22-01-13 в 14:40.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    45
    #22

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    Цитат Първоначално публикувано от sunabouzu2 Виж публикацията
    В Маймунда има тема как се инсталира Седмицата и самата ОС вкл. на Български ако искаш.
    Общо взето са няколко цъкания и чакане та е елементарно и не виждам нищо сложно.
    Ако нямаш достъп до тракера подобни теми има и на други места. Например тук.
    Дори да объркаш нещо няма нищо фатално и ще го направиш пак.
    Едва ли е добра идея всеки път като има проблем да мъкнеш компютъра по-сервизи и да даваш пари.

    пс. След като изтри гадините с Malwarebytes Anti-Malware и рестартира процесора пак е натоварен на 100%?

    Да продължава но аз открих проблема само ми трябва помощ да го отстраня значи ето снимка
    Unbenannt.png - Prikachi.com споделяне на снимки в Интернет
    Както казах имам проблем с пейнт и не мога да го оправя ;Д
    та да ви обясня значи влизам в задачите на компа и гледам тва svchost.exe 15 пъти включено ? някакви идеи ?

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #23

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    svchost не 15, а 150 пъти може да е пуснато, и пак да не е индикация за проблем

    изтрити или не, гадинките може да са повредили нещо скрито и необратимо, което да "гръмне" неочаквано

    моят съвет е по-добре да се научиш да си инсталираш windows, което хич не е голяма философия, а като се появиш в нета после, ще ти помогнем с драйвери и т.н.

    предварително си прехвърли на D: всичко ценно, а след това ще ти обясним процедурата по стъпки и елементарно

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    45
    #24

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    svchost не 15, а 150 пъти може да е пуснато, и пак да не е индикация за проблем

    изтрити или не, гадинките може да са повредили нещо скрито и необратимо, което да "гръмне" неочаквано

    моят съвет е по-добре да се научиш да си инсталираш windows, което хич не е голяма философия, а като се появиш в нета после, ще ти помогнем с драйвери и т.н.

    предварително си прехвърли на D: всичко ценно, а след това ще ти обясним процедурата по стъпки и елементарно
    До 1 час ще съм качил всичко , кой Windows ще ми препоръчате ? 4 ram , 2.70 GHz и още 1 въпросче щот компа ми е още в гаранция ако сменя Win-a и има технически проблем с компа ще го оправят/заменят ли ? или е без значение че съм сменял Win-a ?

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #25

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    Ultimate е пълната версия и поддържа инсталирането на езикови пакети ако искаш да му слагаш Български.
    64 бит. версия поддържа над 4ГБ рам но е по-тежка та при точно четири за мен плюсовете се губят.
    А софтуера няма връзка с гаранцията на хардуера. Всъщност ако не се играят игри може да пробваш УСУ.
    Напълно безплатен на български всичко му е вградено и значително по-трудно ще пипнеш нещо.
    За игри обаче едва ли е подходящ.

  13. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #26

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    Цитат Първоначално публикувано от Angel Svalqcha Виж публикацията
    До 1 час ще съм качил всичко , кой Windows ще ми препоръчате ? 4 ram , 2.70 GHz и още 1 въпросче щот компа ми е още в гаранция ако сменя Win-a и има технически проблем с компа ще го оправят/заменят ли ? или е без значение че съм сменял Win-a ?
    Windows-a не влиза в гаранцията така че...

    Горе ти го казах и пак ще повторя, при положение, че си дал 200 лв за уиндоус, най-добре си намери същия и след преинсталацията си го активирай... с кода от стикера...

    Освен това след прейнсталацията си сложи надеждна антивирусна...

    Щом нямаш вариант за сервиз, възможно е при преинсталацията (колкото и да е "проста") да стигнеш до някъде и нито назад нито напред... И пак да опреш до Китаеца

    Едно компромисно решение... Сложи аваст обнови го и му пусни boot time scanning... И се помоли да успее да те изчисти...

    П.С. В другия сервиз не трябва да ти вземат много скъпо, защото ти го имаш уиндоуса. Колегата от франция ако не греша взимаше 50-тачка за преинсталация....

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    45
    #27

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    Начи Windows-a ми е активиран ще използвам кода отново ще може ли да намерите ? Windows 7 Home Premium Service Pack 1
    И простичко обяснение как става , както казах ми е за първи път

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #28

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    Джама го има по-всички тракери та просто теглиш Home версията щом нея искаш.
    Примерно напиши в търсачката Windows 7 SP1 All SKU съдържа всички версии на Седмицата.
    Просто като се появи менюто избираш версията за която имаш код.
    А за обяснение вече ти дадох линк. Има и картинки та по-елементарно няма на къде.
    Този пост е редактиран от sunabouzu2; 22-01-13 в 16:43.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    45
    #29

    Отговор: Проблем с прегряването на компа.

    Цитат Първоначално публикувано от sunabouzu2 Виж публикацията
    Джама го има по-всички тракери та просто теглиш Home версията щом нея искаш.
    Примерно напиши в търсачката Windows 7 SP1 All SKU съдържа всички версии на Седмицата.
    Просто като се появи менюто избираш версията за която имаш код.
    А за обяснение вече ти дадох линк. Има и картинки та по-елементарно няма на къде.
    Благодаря на всички който ми помогнаха

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Angel Svalqcha Виж публикацията
    Благодаря на всички който ми помогнаха
    Ето преинсталирах го но сега нямам интернет помогнете ;;Д
    https://forum.setcombg.com/windows/48535-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0.html#post607214

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем с Компа
    От eror във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 18-10-09, 21:19
  2. Проблем с компа
    От shpaci във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 26-02-09, 10:37
  3. Проблем с компа
    От sssaaa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 06-10-08, 22:15
  4. Проблем с рестартиране на компа
    От D3BEP във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 24-01-04, 02:41
  5. Проблем с компа
    От nniki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 15-01-04, 22:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе