Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 88

Android Mini-PC PriVileg MPC-1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #46

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Не съм забелязал да има разлика. Това GV-Aview се инсталира и стартира. Вярвам, че ще работи нормално - не съм пробвал.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    2
    #47

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Много благодаря за бързия и коректен отговор, ако стане ще трябва да черпя

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #48

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Днес ми пристигнаха тази клавиатурка - air mouse
    G16A 2.4GHz 78-Key Wireless Air Mouse + QWERTY Keyboard - Black - Worldwide Free Shipping - DX

    sku_164160_8.jpg

    Работи супер и е кеф да си контролираш джаджата с толкова малко дистанционно и по този начин (мърдайки я леко).

    Събота-недяля ще пробвам и това за 1080п по кабел.
    USB 2.0 10/100Mbps RJ45 LAN Ethernet Network Adapter Dongle - Free Shipping - DealExtreme

    sku_34691_3.jpg

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    32
    #49

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Здравейте,

    Гледам устройството няма bluetooth. USB порта разпознава ли bluet
    ooth dongle като цяло?
    Искам да свържа blu клавиатура и мишка. Възможно ли е?

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #50

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Може да се сложи безжична клавиатура и мишка аз ползвам такава със вграден тъчпад на Логитеч и е супер удобно.Обаче гледам сега са и надули цената LOGITECH K400 KEYBOARD 920-003125 :: Клавиатури :: Клавиатури :: Периферни устройства :: IT Продукти :: Technomarket Bulgaria

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    32
    #51

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Здравейте,

    Въпросът ми е разпознава ли това:
    Bluetooth USB адаптер O1020m
    Свързва ли си с без проблем с други блутут устойства чрез него ако да?

    Друго: Как мога да гледам 3D чрез PriVileg MPC-1? Какво ми е необходимо още: Какви очила, ит.н.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #52

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Цитат Първоначално публикувано от blgmspt Виж публикацията
    Как мога да гледам 3D чрез PriVileg MPC-1? Какво ми е необходимо още: Какви очила, ит.н.
    Къде го гледаш това 3D... Мониторът / телевизорът, на който ще го гледаш трябва да е оборудван със съответните очила, тези неща не зависят от Привилега.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    32
    #53

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    ОК Kod, благодаря и сори за глупавия въпрос. После прочетох какво съм написал.
    А за Блуто става ли?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    32
    #54

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Bluethoot не се разпознава, поне описания от мен по горе.
    Този пост е редактиран от blgmspt; 08-04-13 в 11:57.

  12. Banned
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    9
    #55

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Тая клавиатура дали мога да я свържа с телефон с андроид? Направо се изкефих максимално като я видях а и цената не е лоша.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    32
    #56

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Може да се сложи безжична клавиатура и мишка аз ползвам такава със вграден тъчпад на Логитеч и е супер удобно.Обаче гледам сега са и надули цената LOGITECH K400 KEYBOARD 920-003125 :: Клавиатури :: Клавиатури :: Периферни устройства :: IT Продукти :: Technomarket Bulgaria

    Пробвах я тази клавиатура, не ми допадна. Друго си е с мишка! Пак си взех на Logi, но малко по големичък модел. Пак е удобно!, ще си викна една като на колегата Koranto да я пробвам!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    32
    #57

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Последен въпрос:?!

    Доста почетох по форуми тук и там и успях сам да се оправя с локалните мрежи, инсталиране и деинсталиране на нови и ненужни програми., като се има в предвид че съм с тези неща като "малоумен митничар в двубой с компютър в зората на демокрацията"

    Та точно за това за кето закупих плейара не мога да подкарам да работи: а именно качественото стриймване на медия от шернати папки в локалната ми мрежа. Ползвам ES File Explorer и MX Player. Всичко се конектва и тръгва без проблем но накъсванията са зверски и не се гледа. Сигнала е повече от добър, който се индикира, като превенция си монтнах и стара антена на Buffalo Air Station, та сигнала е на max.
    Проблема да не е в скоростта на нета или що ли?
    Как да проверя от къде става така и най-важнато как да го оправя?

    Мерси предварително на всички корифеи в областта, които отговорят

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    10
    #58

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Здравейте мили хора.От няколко месеца имам това устройство-Мини ПС МК802+ и въпреки незнанието ми за андроид някак си се справях досега.Но днес се случи нещо с което не мога да се справя.Изтеглих от google play Skyfire и да ви кажа честно и аз незнам защо,не че ми трябваше,но това е положението и незнам как и защо се смени изображението което се появява при включване на устройството.Така да се каже се появи нещо като нов тапет,но не това е основния проблем. Главното е че спря да ми функционира една програма или платформа незнам как да я нарека,а аз използвам 99% само нея.Това е тв платформа Нетера за гледане на бг телевизия,защото живея в чужбина.Тя функционираше с Opera browser,но сега като го отворя и ми казва че не може да стартира.След това деинсталирах skyfire,но проблема остана.Много ви моля помогнете ми да реша проблема.Благодаря ви предварително.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #59

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Взех и аз такова МРС-1 и всичко беше нормално поне в началото. Плейвах филмите от компа през ДЛНА и освен леко насичане от време на време нямаше проблеми. Наложи се да преинсталирам компа и наново слагах HMS за длна и това повече не успя да пусне субтитри по никакъв начин. Използвам длна на още 2 телевизора и няма проблем а само на тази джиджавка. Някакви идеи от какво може да е това ?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #60

    Отговор: Android Mini-PC PriVileg MPC-1

    Тази джиджавка няма нужда от ДЛНА за да гледаш филми. Има един плеър за който четох добри отзиви в нета - Archos video - и лично го изпробвах. Можеш да си създадеш страхотна видеотека от всички споделени папки на устройствата в локалната мрежа и автоматично извлича nfo от IMDb.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам MK809iii Mini PC Android + безжична клавиатура - 90лв
    От icemans във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 29-05-14, 17:58
  2. Продавам MINIX NEO X5 ANDROID MINI PC TV BOX
    От dshopov във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 30-03-13, 22:46
  3. Замяна на Wi fi aдаптор с mini pc android
    От go6o78 във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 19-02-13, 21:47
  4. Отговори: 1
    Последно: 09-09-12, 10:53
  5. Отговори: 19
    Последно: 03-02-11, 11:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе