Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 27 от общо 27

Проблем, но незнам какъв...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #16

    Отговор: Проблем, но незнам какъв...

    Технически грамотен човек си и няма да ти казвам какво е драйвър.Изтегляш си последната сертифицирана,не-бета версия от тук.Махаш стария,рестартираш и инсталираш новия,рестартираш.Може на новия като започнеш да инсталираш да има бутон за махане на драйвърите-натискаш да деинсталира,растартираш и инсталираш,рестартираш.Не казвам,че това ти е проблема,но аз (обаче с видео на ATI) имах подобен дерт и смених драйвъра на видеото.
    NB! Да не пропуснеш да зададеш при търсенето да е за 64битов Уиндоус 7.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от johny01; 04-07-13 в 22:52.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #17

    Отговор: Проблем, но незнам какъв...

    Цитат Първоначално публикувано от johny01 Виж публикацията
    Технически грамотен човек си и няма да ти казвам какво е драйвър.Изтегляш си последната сертифицирана,не-бета версия от тук.Махаш стария,рестартираш и инсталираш новия,рестартираш.Може на новия като започнеш да инсталираш да има бутон за махане на драйвърите-натискаш да деинсталира,растартираш и инсталираш,рестартираш.Не казвам,че това ти е проблема,но аз (обаче с видео на ATI) имах подобен дерт и смених драйвъра на видеото.
    Е точно бета версия няма да си сложа. И какво и има на старите версии. ОТделно това за клеясването е как да кажа - тъпо.( От кога ако не клокна компа си е лошо за него - питам защото не схванах. Вчерашен прохождащ ще дава акъл на днешен как да си прецака компа ) - Това не е заяждне , просто ми стана смешно, съжалявам.
    проблема е в дъното - от биос се спира APM-a ( за заспиването ) и проблемите свършват.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #18

    Отговор: Проблем, но незнам какъв...

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Е точно бета версия няма да си сложа. И какво и има на старите версии. ОТделно това за клеясването е как да кажа - тъпо.( От кога ако не клокна компа си е лошо за него - питам защото не схванах. Вчерашен прохождащ ще дава акъл на днешен как да си прецака компа ) - Това не е заяждне , просто ми стана смешно, съжалявам.
    проблема е в дъното - от биос се спира APM-a ( за заспиването ) и проблемите свършват.
    Днес във Варна пак има мъгла.
    Aleksandars,извинявам се за офа!

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #19

    Отговор: Проблем, но незнам какъв...

    Смених драйверите на картата, са най-новите за нея. Не са бета версия. Обаче проблема пак си остана...Или ще преинсталирам (смятам да сложа 8.1), но не ми се занимава или трябва да направя нещо друго...Но не знам какво.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #20

    Отговор: Проблем, но незнам какъв...

    И аз имах подобна "грижа" преди време, но така или иначе, му се налагаше преинсталация, поради друга причина преинсталирах Уинбозата на въпросния. Сега единия ми лаптоп пък, първия който ползвам с 64-битова боза ми прави шмекерии - настройките за заспиване и събуждане съм си ги разджиткал всичките според нуждите, но проблема е, че на всеки 6 часа се СЪБУЖДА сам. Някакви предположения и за това? /Кажи речи всички компютри/лаптопи, до които имам достъп са с приоритет - заспиване, а не изключване, и да - нямат ССД-та все още де/. Единия дето е основно тероризиран и е със У7х86 даже не се изключва/рестартира бозата по 2-3-4 месеца и няма грижи с него.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #21

    Отговор: Проблем, но незнам какъв...

    Цитат Първоначално публикувано от johny01 Виж публикацията
    Днес във Варна пак има мъгла.
    Мъглата по-скоро е на твоя монитор. Само предположения и нищо едно работещо, естествено.

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Смених драйверите на картата, са най-новите за нея. Не са бета версия. Обаче проблема пак си остана...Или ще преинсталирам (смятам да сложа 8.1), но не ми се занимава или трябва да направя нещо друго...Но не знам какво.
    Моят вариант не сработи ли ? - от Биос , в секция Power да направиш disable на Power managment.
    Този проблем съм го виждал само и единствено на дефектни платки. Работят, но като се стигне до заспиване и до там.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #22

    Отговор: Проблем, но незнам какъв...

    Това е по-мъжка приказка (не женските сплетни по мой адрес) да кажеш,че проблема е в дъното,а не това изключи-това включи.За благото на Александърс се надявам да грешиш или дъното да му е в гаранция.
    Нов/друга версия/ биос няма ли да фиксира нещата или си е за смяна?

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #23

    Отговор: Проблем, но незнам какъв...

    Mr.TECHNO, влезнах в биоса, но тази функция за която споменаваш е изключена. При мен се води Power Saving.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #24

    Отговор: Проблем, но незнам какъв...

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Mr.TECHNO, влезнах в биоса, но тази функция за която споменаваш е изключена. При мен се води Power Saving.
    APM = S1 или S3 ?

  12. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #25

    Отговор: Проблем, но незнам какъв...

    Пичове, нали казах, че проблема при Уин 7 е от самия уиндоус бре???

    1. Windows 7 wake up problem. - Microsoft Community

    2. Waking up from Sleep mode problems - Sleep Mode - Windows 7

    3. Windows 7 Sleep Problem: Wakes Up or No Sleep at All - Yahoo! Voices - voices.yahoo.com

    4. http://forums.whirlpool.net.au/archive/1807976

    5. ето го показан и с картинки как да се реши проблема : http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/d...name=c01853693

    Според повечето проблема е, че не е конфигурирано устройстовото което да събужда компа от сън.Прочети какво са описали и виж дали твоите устройства са конфигурирани както е описано.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    По мое мнение има още една възможност-> в "Опции на захранването" погледни дали има -> "настройки за USB" и в него възможността "Настройка на временното селективно изключване на USB" и виж какво е зададено. Възможностите са "забранено" и "разрешено" .Задай му "забранено", защото е възможно сам да изключва USB-тата и когато това стане те не работят на практика и няма как да го събудиш чрез устройства които са вкл
    чени чрез ЮСБ- мишка, клавиатура и т.н.



    Направи също хард диска никога да не заспива, освен когато ти му зададеш "ръчно" с клавиатурата/мишката.Първо пробвай горните и остави това с харда за последно ако горните не дадат положителен резултат.
    Този пост е редактиран от justify; 09-07-13 в 16:33.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #26

    Отговор: Проблем, но незнам какъв...

    Джасти,то това всичкото на английски,бре!Няма ли го за Александърс на японски?!
    Шега.Дано оперираните от чувство за хумор не го прочетат.
    Мен ме притеснява това изречение от пост №1:"Чак след рестарт нещата се обправят и то не след един."

  14.  
     
  15. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #27

    Отговор: Проблем, но незнам какъв...

    решен ли е проблема..с/д толкова ДЬЛГА Почивка не е писано/как/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Незнам какво да си купя!!!!!
    От Plastic във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 20-01-14, 17:46
  2. Отговори: 14
    Последно: 21-08-11, 17:00
  3. Отговори: 10
    Последно: 19-09-09, 10:56
  4. Нищо не мога да инсталирам!!! ВИРУС - Незнам!
    От periel във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 21-01-08, 20:08
  5. незнам вирус ли е това
    От nely във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 07-10-06, 23:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе