Резултати от 1 до 7 от общо 7

Помогнете

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    13
    #1

    Помогнете

    Ако може някой да се постарае и да ми предложи компютърна конфигурация до 600 лева.
    Да включва : Кутия;Захранване;Дъно;Процесор;Рам
    Имам си хубава видеокарта (geforce 630GT)
    Забравих да кажа, че искам процесора да е АМД.Искам възможно най-добрата конфигурация за тези пари.Компютърът ще се използва главно за игри

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #2

    Отговор: Помогнете

    Видеокартата ти не е хубава особено ако е с памет ddr3 но при тоя бюджет така или иначе не може да се вземе по-добро та ще караш с нея и ще я мислиш в бъдеще.

    Количка: GB F2A85XM-D3H /FM2, Athlon II X4 760K 3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black, 2X4G DDR3 1866 GEIL EVO LEGGERA, продукти и цени.

    Това е най-доброто от бюджетната FM2 на АМД. Реално няма по-добър процесор и се съмнявам да изкарат тъй като я заменят края на годината с FM2+.
    В тоя смисъл е кофти понеже не подлежи на ъпгрейд за разлика от нещо на AM3+. Иначе процесора става и за 7790/650TI та няма да спъва смотаната 630.
    Захранването е качествено и ще издържи коя да е карта освен някоя двучипова. Паметта също е екстра та тези двете + кутията ще ти служат и за следващия комп.

    Количка: GB 970A-D3 / AMD970/ AM3/+, AMD FX-6350 /3.9G/X6/BOX AM3+, 2X4G DDR3 1600 A-DATA, продукти и цени.

    Тук вече имаш значително по-добър процесор както и възможност за ъпгрейд към още по-добър.
    Орязана е паметта и захранването с по-смотани но е за предпочитане. Препоръката ми е за нея.
    Този пост е редактиран от sunabouzu2; 27-08-13 в 17:14.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    13
    #3

    Отговор: Помогнете

    От тази конфигурация нищо не ми допада.Само процесорът, който съм го замислил от 1 месец.
    Чудя се върху тази кутия+захранване дали стават CM K350 W/600W PSU - описание.
    Това дъно - GB F2A85XM-HD3 - описание.
    Този Хард - SIMMTRONICS 1.0TB 7200rpm 16MB SIM-22823011 - основна страница.
    И този рам - CORSAIR 1x8GB DDR3 1333Mhz 1.5V - основна страница.
    Имам и още един въпрос относно евтин сайт, от който мога да си набавя повечето компоненти от по-горе написаните .

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #4

    Отговор: Помогнете

    Никем е магазина с най-малки надценки та за по-евтино единствено някъде на промоция ако намериш определен чарколяк. Иначе в Скай цените са подобни но не и по-ниски.
    Една плочка рам се взима единствено ако смяташ да купиш още една понеже губиш двуканалния режим. Пък и е с по-малка пропусквателна възможност.
    Хард не си писал че искаш и не съм го взел предвид но този от линка е някъв неизвестен та не ми вдъхва доверие.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    13
    #5

    Отговор: Помогнете

    След време ще правя ъпгрейд и смятам като събера повече пари да взема и 2ра 8гб.В момента съм с един хард на 3 години 320гб и смятам да си карам, но пак по същата причина с недостига на пари, смятам да купя нов след време .

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #6

    Отговор: Помогнете

    В такъв случай взимаш втората конфигурация коато съм ти дал на с. AM3+ но заменяш паметта с една плочка.
    Само че взимаш хубавия Корсар - http://nikem-bg.net/computer-compone...scription.html
    Ето така - http://nikem-bg.net/cart/44873p1r489...46784p1rf.html

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Отговор: Помогнете

    за какво ти трябва скокът от 8 на 16 рам?

    ако е за игри - няма полза
    ако е за графична обработка - тогава евентуално би ти потрябвало, но е доста съмнително

    ---------------------

    аз лично от този хард бих странял - пълна нонеймка, ще ме извиняват да си поверя инфото на това нещо

    ---------------------

    "хубавата" ти видеокарта изобщо не е хубава, освен ако е играеш на 17" кинескопен с резолюция 1024*768...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете
    От merydit във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 07-12-11, 14:00
  2. Помогнете!!
    От fitnesman във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 31-12-08, 11:04
  3. Помогнете
    От Ivantt във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 28-12-05, 17:56
  4. Помогнете
    От july77 във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 14-12-03, 17:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе