Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Лазерен принтер и DOS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    49
    #16

    Лазерен принтер и DOS

    имам го трози драйвер - боклук не става, още по зле е отпреди..

    да не говорим че се карат с модема за нещо напоследък ама реших че този последния проблем идва от това че майка ми е наблюдателен човек и ми е скивала администраторската паролка и влиза с нея и бара, бара, бара......



    друго е решението на проблема

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #17

    Лазерен принтер и DOS

    Хмм,сори че не видях темата по рано:ва е инфо от първа ръка детро се вика:Лексмарк и Тошиба...2 наистина добри марки,със наистина перфектни модели;казвам ви го щото ги сервизирам и имам пълната им сервизна документация,ама пълната[:D]



    Междъ другото се внасят от неизвесната за повечето от вас Импекс....както и да е,та точно тези 2 фирми са АБСОЛЮТНИ дилетанти в писането на софтуер,и особено на драйвери,как се крепят на пазара още незнам

    Твоя модел има проблем едно от калпави драйвери,едно от факра че дефакто тва е софтуерен или както се казва технически JDI принтер,отсега ти казвам приятелю,оправия няма,НЯМА!!!Точно заради тоя модел и едно Тошибарско дърво имах огромни проблеми(които оше си ги имам),надявайки се тия тъпанари най сетне да напишат свесни драйвери...ама неби засега[!]

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    49
    #18

    Лазерен принтер и DOS

    ама драйверите си ги свалих от сайта на лексмарк... не е честно, ако взема да им напиша едно "прочувствено" писмо няма ли да се замислят.

    Ако принтерът ще се държи по добре под ХР, то минавам на ХР. Ще намеря някой с ХР и ще го пробвам.

    Благодаря

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    49
    #19

    Лазерен принтер и DOS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Хмм,сори че не видях темата по рано:ва е инфо от първа ръка детро се вика:Лексмарк и Тошиба...

    ..........................

    ........[!]

    <div align="right">оргинално мнение на DPetrov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ами ако си сваля драйверите, които са дадени в www.lexmark.ru няма ли да се подобри положението. Малко е бавно защото се избира първо принтер после ОС, после не знам още какво. Питам щото онзи ден си свалих от там драйвери за кирилишки ДОС печат.

    Явно нещо съм усрал щото нищо не става.... а ми се струва че съм омазал нещо яко защото щом се опитам да стартирам EDIT и ми дава че има някакви грешки в регистрите, в някакви си VDD съм имал invalid parameters.

    Винаги щом се опре до регистрите се отказвам - това не го разбирам.

    А и още нещо...

    Ако искам, няма ли начин да става прихващане на данните, т.е. вместо да отиват към принтера да се записват във файл да речем .txt и после да си пречатам през виндовса.

    Ако някой го може и знае : HELP

    благодаря Ви предварително



    p.s. НА сайта на инжинера има бая писания по въпроса.....но просто не ми допада стълът му на изразяване и не мога да се съсредоточа върху текста


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Търся Лазерен Принтер
    От blaji във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-14, 18:31
  2. Избор на лазерен принтер
    От squash във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 06-06-09, 20:13
  3. Лазерен принтер и DOS
    От dallaz във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-06, 12:38
  4. Лазерен принтер за дома
    От Whiskey във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 19-07-05, 17:32
  5. Лазерен принтер !?
    От DeathKnight във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 11-10-02, 13:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе