Резултати от 1 до 6 от общо 6

Избор на цветен лазарен мрежов А4 принтер с двустранен печат и поне 1200х1200 dpi с евтини консумативи.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    70
    #1

    Избор на цветен лазарен мрежов А4 принтер с двустранен печат и поне 1200х1200 dpi с евтини консумативи.

    Здравейте!
    Предстои ми да си купя цветен лазарен мрежов А4 принтер с двустранен печат и поне 1200х1200 dpi с евтини консумативи и поддръжка.
    Основно ще се ползва за черно бяло принтиране и копиране, но понякога и за цветни фото снимки, които е желателно да са перфектни на фото хартия. И няма да е с голямо натоварване.
    Може би ще изчакам актуализацията на M$ за да обновя прозореца си с 10-тата версия, за да съм сигурен, че няма да имам проблем с драйверите... Така ще имам и време да направя правилния избор.
    Видях този Lexmark CS310dn - Lexmark България за 273 лв. Някой има ли мнение за него?
    Но ще се оглеждам и за други...

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Отговор: Избор на цветен лазарен мрежов А4 принтер с двустранен печат и поне 1200х1200 dpi с евтини консумативи.

    Цветен, лазарен, да печата качествено на фото хартия, че и мрежов, ефтин и с ефтини консумативи...
    Доста от понятията са взаимоизключващи се...

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    70
    #3

    Отговор: Избор на цветен лазарен мрежов А4 принтер с двустранен печат и поне 1200х1200 dpi с евтини консумативи.

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Цветен, лазарен, да печата качествено на фото хартия, че и мрежов, ефтин и с ефтини консумативи...
    Доста от понятията са взаимоизключващи се...
    Та кой са понятията, които са взаимоизключващи се в МОЯ пост? Да не съм написал, но може би се подразбира: по възможност евтин печат което предполага по възможност евтини консумативи и поддръжка (което означава вероятно тонери с голям капацитет...). Аз не виждам взаимоизключващи се понятия!
    Щеше да е взаимоизключващо се, ако беше мастиленоструен принтера. Почна се с апострофите. Нямам нужда от такива, а от конкретика, ако някой желае, разбира се...
    Дори принтера, който съм дал за пример общо взето влиза в критериите ми, само дето на знам как печата цветно в/у фото хартия.
    И разбира се, на тоя свят всичко е компромис, въпроса е да изберем възможно най- правилното решение към даден момент.
    Този пост е редактиран от 0ldman; 23-06-15 в 21:31.

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Отговор: Избор на цветен лазарен мрежов А4 принтер с двустранен печат и поне 1200х1200 dpi с евтини консумативи.

    Стандартните цветни касети са за по 1000 - 1500 копия. Голямата касета за 3-5 000 копия, предполага устройство от съвсем друг клас, различен от любителския 200-300 лв
    И последно снимка на лазарен е безмислено според мен дори на 1200dpi, CLP550N_demo.jpg защото за мен това не е задоволително качество...

    Lexmark е последния принтер които бих ти препоръчал...

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    70
    #5

    Отговор: Избор на цветен лазарен мрежов А4 принтер с двустранен печат и поне 1200х1200 dpi с евтини консумативи.

    Започва да става дискусия.
    За споменатия принтер черна 4000, цветни х 3000 копия.
    Снимката как е направена? Има ли разлика дали е на обикновена или фото хартия?
    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    ...Lexmark е последния принтер които бих ти препоръчал...
    , защото?
    Този пост е редактиран от 0ldman; 23-06-15 в 23:56.

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #6

    Отговор: Избор на цветен лазарен мрежов А4 принтер с двустранен печат и поне 1200х1200 dpi с евтини консумативи.

    Прав си. Не бях го погледнал този принтер. Касетите са му за 3000 копия и се зареждат за 90 лв на брои заедно с чипа.
    А Lexmark като цяло са боклуци във всички отношения...

    Относно фото хартията. На лазера проблема му е че печата на пиксели. Така, че фотохартията няма да направи снимката по мазна а просто малко по лъскава.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Лазарен принтер
    От mimasaka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 04-03-13, 11:19
  2. Консумативи за принтер KYOCERA MITA FS1010
    От milev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 24-04-08, 20:44
  3. Лазарен принтер-избор
    От kalkam във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 22-05-07, 12:43
  4. консумативи за принтер Canon IP4200
    От pettia във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 16-12-06, 12:01
  5. Избор на цветен лазарен принтер
    От Zviara във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-03-04, 18:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе