Резултати от 1 до 5 от общо 5

Странен проблем с NEC NR-7900а и някой CDR дискове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. ISB
    ISB е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    30
    #1

    Странен проблем с NEC NR-7900а и някой CDR дискове

    Та въпросното NEC-че NR 7900a стана на една година и почти 500-600 коректно изпечени PRINCO disk-ове. Без проблеми ги пишеше на max 24X скорост, но уви в момента Princo нема нигде!



    Налага се да сменя медиата с друга в ниският ценови клас MULTIDISC,EVERGREEN, всякакви нови Пловдивски дискове cd-r center, ultron, euro silver и какви ли не други nonаme disk-ове Н Е С Е Р А З П О З Н А В А Т Н А П О В Е Ч Е О Т 8Х.



    Веднага реших че NEC-а или NERO-то е бъгясало, но старите ми не финализирани дискове PRINCO продължаваха да се пекат на 24Х!!!



    Проблема отива към съвместимоста на тези дискове с NEC NR 7900a, по простата причина, че те се пекат чудесно на пример на LG 48Х.



    Може ли някои да помогне? Има ли нещо общо с firmware 1.23 което е в момента и как става въпросният update?



    10Х a lot.


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Странен проблем с NEC NR-7900а и някой CDR дискове

    Няма - NEC си пишат, на която скорост си сметнат за най-добре и е най-малък шанса да се скапе диска, това е

    За съжаление, поне за сега няма разрешение на твоя проблем, без риск за дисковете които записваш.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    12
    #3

    Странен проблем с NEC NR-7900а и някой CDR дискове

    За съжаление нищо неможеш да направиш по въпроса... V

    Това си е проблем на самата записвачка и няма как да се оправи. Този проблем го забелязах още преди година и какво ли не правих по въпроса, но уви.

    Може би е време за нова

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    63
    #4

    Странен проблем с NEC NR-7900а и някой CDR дискове

    Аз имам същия проблем не става просто сам си решава на каква скорост да си записва NEC-а, вече съм се примирил ще трябва да си купим други записвачки иначе няма как.-

  6. TBL
    TBL е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    33
    #5

    Странен проблем с NEC NR-7900а и някой CDR дискове

    Pi4 ne se korkai...imam po4ti su6tia problem...i to ne e problem a e daje za dobro..imam TEAC 48x16x48...si4ko bulgarsko i rodno mi go fa6ta max na 16X...oba4e kato pomiri6e TDK,Verbatim,Memorex...diga na 48x..nema problemi...da ne ti puka ...ne ti e problema v ppisa4kata..imah navremeto NEC i e napisala okolo 1200 CD ta predi da ia prodam....i to ia prodadoh v idealno sustoqnie...edno CD ne mi e s4upila

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 22-07-14, 14:08
  2. Проблем с Double Layer дискове
    От Svetlio70 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 22-12-07, 10:17
  3. Някой виждал ли е дискове или мр3 на Sojiro
    От hihimor във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 15-11-05, 00:05
  4. Отговори: 10
    Последно: 13-04-05, 21:59
  5. ПРОБЛЕМ С ДИСКОВЕ /CD/
    От mxkolev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 07-11-03, 10:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе