Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 33

SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #1

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    [] Tova e neshto neveroiatno 50% fira s SW240B egati neshtastieto... vnimavaite sus SAMSUNG NE SKUPETE PARITE KUPETE SI NESHTO KACHESTVENNO!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    49
    #2

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    Ами нещастието те е споходило.От 2 години съм със записвачка SAMSUNG и окъканите дискове са или по моя вина или от кофти софтуер.Не вади генерални изводи от частни случаи.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #3

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    E sigurno e taka , imal sum 4 TEACa i s tiah firata beshe naistina po moia vina , imam priatel s PLEXTOR i toi dori i po negova vina ne moje da napravi vina.... kakto i da e veche sum si poruchal Plextor 52x32x52 PlexWriter™ Premium....

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    Имам Samsung в службата и го тормозя по всякакъв начин и си работи отлично. Е имам и Sony, но Samsung си е супер при мен. Понякога се скапва софтуера и той е причина да повредя някой диск, а не хардуера. []

    Като говорим за боклуци не си виждал ВТС записвачка ......... [!]

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #5

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    Hahahah e stiga mi moia bokluk mersi

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    128
    #6

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">kakto i da e veche sum si poruchal Plextor 52x32x52 PlexWriter™ Premium....



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Wow.Това не е ли малко крайна стъпка.

    Изкам да кажа,до колкото знам тоя изтребител струва почти колкото ДВД записвачка.Струва ли си?Да знам,че пише по 1ГБ на 600мб дискове но все пак.....все пак честито

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #7

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    Mersi , positive , znaesh li az se chudih dosta za edin PANASONIC DVD-Multi drive MODEL LSW-9571-CYY, BARE DRIVE za 167$ no ... ne znam , moje bi malko po-natatuka... drazni me niskata skorost na zapisvane na CD-R maximum 24x... tova nateja na kantarcheto...

  10. vng
    vng е офлайн
    Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    4
    #8

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">[] Tova e neshto neveroiatno 50% fira s SW240B egati neshtastieto... vnimavaite sus SAMSUNG NE SKUPETE PARITE KUPETE SI NESHTO KACHESTVENNO!



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    не пиша във форума но го чета редовно и ще критикувам:

    Нормално е да пишеш моя компонент хххх е скапан ама писания от рода еди кой си модел е най-големият боклук на света меко казано ме дразнят.Е хубаво ама като знам че става въпрос за нещо от което сме купували и ползваме поне 10 екземпляра които не създават никакви проблеми кой ти дава право да правиш генерални обобщения?

    А по точно модератора не е ли редно да обръща внимание на подобни смели твърдения които ми приличат на едни постове преди време "АТИ най-големият буклук" на всеки му ясно че това е прекалено и НЕ Е ВЯРНО.

    Колко записвачки Самсунг си ползвал за да казваш това? А занесе ли го за смяна? И защо не пробваш записвачките на Sony , BTC i ACER i MSI i posle da govorim

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">[] Tova e neshto neveroiatno 50% fira s SW240B egati neshtastieto... vnimavaite sus SAMSUNG NE SKUPETE PARITE KUPETE SI NESHTO KACHESTVENNO!



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    не пиша във форума но го чета редовно и ще критикувам:

    Нормално е да пишеш моя компонент хххх е скапан ама писания от рода еди кой си модел е най-големият боклук на света меко казано ме дразнят.Е хубаво ама като знам че става въпрос за нещо от което сме купували и ползваме поне 10 екземпляра които не създават никакви проблеми кой ти дава право да правиш генерални обобщения?

    А по точно модератора не е ли редно да обръща внимание на подобни смели твърдения които ми приличат на едни постове преди време "АТИ най-големият буклук" на всеки му ясно че това е прекалено и НЕ Е ВЯРНО.

    Колко записвачки Самсунг си ползвал за да казваш това? А занесе ли го за смяна? И защо не пробваш записвачките на Sony , BTC i ACER i MSI i posle da govorim



    <div align="right">оргинално мнение на vng</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Aаааа Sony-то си е идеално аз имам и такова и си бачка перфектно (за сега). Скоро си го купих и обичам да чувам само хубави работи за него .... [:D]

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #10

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    VNG , priemam kritikata ti.. neka bude taka MOIA SAMSUNG CDRW BIE VSICHKI VASHI BOKLUCI MOIA E NIA-GOLEMIA NA SVETA OT BOKLUCITE ... KUPETE SI I VIE DA VIDITE KAKVO E taka stava li?

  13. vng
    vng е офлайн
    Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    4
    #11

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">VNG , priemam kritikata ti.. neka bude taka MOIA SAMSUNG CDRW BIE VSICHKI VASHI BOKLUCI MOIA E NIA-GOLEMIA NA SVETA OT BOKLUCITE ... KUPETE SI I VIE DA VIDITE KAKVO E taka stava li?



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    ами купувал съм си доста самсунг

    защо не кажеш откъде го взе и дали си пробвал рекламация

    точно това ми харесва при тях че ако нещото е минало през официалният им вносител няма никакви проблеми при дефект - освен ако не си вземеш тфт монитор защото за 4 мъртви пиксела не сменят

    В началото на годината си взех плекстор който даде над 50% брак и просто беше подменен мирно и тихо . както виждаш и плекстор прави издънки

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #12

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    HAHAHA Slushai vnimatelno , CDRWto doide s "ORIGINALEN" "MARKOV" Computer na Compq

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #13

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    VNG , a za pixelite zavisi na koia marka i koia seria momitori stava vupros , kato biah v Bg mislia che na Sony ili Philips imashe seria koiato idvaha s garancia za vseki pixel... neshto takova beshe... ama zabravih veche , a inache tuka v US , vischki monitori koito dosega sum vidial sa OK bez defektni pixeli...no puk sa kupeni samo ot magazini , a tam prodavat po-skupo... vi za takuv ot internet oshte nishto ne moga da kaja...

  17. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #14

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    Вие почвате да ме притеснявате ... Аз си поръчах външна записвачка Plextor като имам пред вид, че съм направил най-добрия избор. Как така ще дава дефекти 50% ?!?! Нали затова е скъпа, защото е качествена и реномирана марка ? Или пак си чешете езиците.

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #15

    SAMSUNG CDRW NAI-GOLEMIA BOKLUK NA SVETA!

    Abe RuBoy kvo se pritesniavash , ) hahahhaah PLEXTOR e istinata be chovek...

    Az toia samsung go imah samo zashtoto mi doide sus coma koito kupih.. a inache imam priatelcheta deto praviat CDta za sale... i sa zapisali ne znam kolko hiliadi ... vsichki polzvat Plextor ne se kosi .. napravil si pravilnia izbor

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам CDRW записвачка SAMSUNG
    От blacksmith във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-05-07, 18:56
  2. Manli RADEON9600 -palen bokluk
    От Vasko78 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 25-02-04, 22:02
  3. ECS K7VTA3 Dyno - bokluk li e , i ako e - kolko ?
    От Mr.TECHNO във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 21-03-03, 22:34
  4. RADEON9000 Gigabyte PULEN BOKLUK!!!!
    От BobyTT във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 96
    Последно: 27-02-03, 10:13
  5. CDRW
    От MasterCop във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 14-07-02, 16:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе